Váš osobní rok dle numerologie

Spočítejte jednotlivé číslice roku, který Vás zajímá: 2 + 0 + 0 + 6 = 8. Přičtěte k vašemu životnímu číslu (více naleznete zde). Potom spočítejte jednotlivé číslice výsledků až dosáhnete čísla od 1 do 9.

## Osobní rok

Spočítejte jednotlivé číslice roku, který Vás zajímá: 2 + 0 + 0 + 6 = 8. Přičtěte k vašemu životnímu číslu (více naleznete zde). Potom spočítejte jednotlivé číslice výsledků až dosáhnete čísla od 1 do 9.

Pamatujte, že váš osobní rok začíná platit až ode dne narozenin daného roku do dne narozenin následujícího roku.

Osobní rok znáte

- Osobní rok s číslem 1

Jedničkou vše začíná. Je to v numerologii počátek devítlitého cyklu, který položí základy. Je to čas nových aktivit, nových myšlenek. Přináší určité vzrušení z nepoznaného. V jedničce si objasněte, co je pro vás důležité a zaměřte se na novou činnost a úmysly.

 

 • Osobní rok s číslem 2

  Rok vyvíjející vše, co jste v předešlém roku započali. Není to v numerologii vhodný čas k násilnému postupu vzhůru. Spíše vyčkávejte v pozadí všech událostí. Budujte vztahy, postavení. V budoucnosti vytvořené kontakty ve dvojce bezpochyby oceníte. Vhodná je spolupráce.

   

 • Osobní rok s číslem 3

  Rok přátelství, utužování vztahů i nových lásek. Společenský postup na všech frontách a tvořivý úspěch. Trojka je v numerologii šťastný rok, který přinese vzkvět nových i starých přátelství a pravděpodobně i novou lásku. Máte-li partnera, dávejte pozor na nevěru!

   

 • Osobní rok s číslem 4

  Osobní rok a číslo 4 je rokem práce a námahy. Úspěch se v tomto roce dostaví jen pomalu, ale jistě. Je to rok, kdy se musíte dát na disciplínu, práci a odložit stranou své záliby. Vyplatí se to.

   

 • Osobní rok s číslem 5

  Pětka je rok změn. Svobodu opravdu pocítíte. Budete volní jako nikdy předtím! Dosáhnete vzrůstu, rozšíří se vám obzory. Je to rok dobrodružství, odvahy a extrémů. Možná najdete nové zaměstnání, nové přátele, možná se přestěhujete. Navíc na vše se budete dívat s nadhledem a budete si prostě užívat! Těšte se!

   

 • Osobní rok s číslem 6

  Rodina, domov a zodpovědnost. Rok 6 vás zavede mezi vaše bližní. Vyvolá ve vás lásku, obětavost a soulad s domovem. Osobní rok s číslem 6 je i rokem, kdy často pomýšlí ženy na těhotenství a touží mít rodinu pěkně pohromadě. Rok starostlivosti.

   

 • Osobní rok s číslem 7

  Čas na samotu a přemýšlení. Budete cítit potřebu být sami, dát si život do pořádku a popřemýšlet, co dál. Rok vyčkávání příležitostí, ne pro akce. Buďte v pozadí, přijde vaše chvíle.

   

 • Osobní rok s číslem 8

  Rok 8 - mocný rok po finační stránce. Dosažení materiálního zisku, vysoké ambice umožní kroky vpřed. Rok příležitostí, činnosti a správných rozhodnutí.

   

 • Osobní rok s číslem 9

  Osobní rok v numerologii - devítka je rokem posledním před novým cyklem. Čas přemýšlení a vzájemné pomoci. Rok ukončení projektů a zhodnocení předešlých roků. Příprava na nový devítiletý cyklus a nové začátky.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id8591 (vitejdoma.cz/zabava#6287)


Přidat komentář