Škoda Roomster

Interiér Škody Roomster se podobá současným škodovkám. Má kvalitní materiály, jasné a přehledné ovládání. Obsahuje celou řadu praktických ovládacích schránek. Jistě oceníte čtyři držáky na nápoje – dva mezi sedadly a v obou předních dveřích.

Osobnost auta

Škoda Roomster je zvenku malé, ale uvnitř velké auto. Má odlišnou přední partii od zadní. Automobil Roomster je velmi osobitý. I když přední okno je menší, okno zadních dveří výhled vynahrazuje, což znamená, že díky němu a vyššímu usazení zadních sedadel umožňuje skvělý výhled po okolí.

Vybavení auta

Interiér Škody Roomster se podobá současným škodovkám. Má kvalitní materiály, jasné a přehledné ovládání. Obsahuje celou řadu praktických ovládacích schránek. Jistě oceníte čtyři držáky na nápoje – dva mezi sedadly a v obou předních dveřích. Velmi praktická je také gumička, která na bočních dveřích přidrží třeba mapu.

Charakteristika auta

Podvozek Škody Roomster, jenž je složený z různých modelů škodovek (vzadu je použita náprava Octavie, přední je z Fabie), je o něco tvrději naladěn. Ovšem poskytuje jistotu a jízdní vlastnosti tohoto vozidla snesou i ty nejvyšší měřítka.

Druhy motorů na výběr

Škoda Roomster je nabízená se čtyřmi benzínovými motory a třemi naftovými.

Vysoká bezpečnost auta

Do základní výbavy všech vozů Roomster patří airbagy pro řidiče, spolujezdce plus boční airbagy.

Zadní svítilny, které jsou řešeny vertikálně přispívají k lepší viditelnosti vozu, tím i k většímu bezpečí posádky.

Svou zásluhu na bezpečné jízdě v autě Škoda Roomster mají i moderní elektronické systémy – ABS, MSR, Dual Rate, ASR, EPS.

Technické parametry

Škoda Roomster
Motor: 1.4 TDI
Počet válců: 3
Objem motoru: 1 422 ccm
Výkon: 59 kW při 4 000 ot./min.
Max. rychlost: 165 km/h
Zrychlení z 0 na 100 km/h: 14,7 s
Spotřeba ve městě: 6,5 l/km
Spotřeba mimo město: 4,4 l/km
Rozvor: 2 617 mm
Délka automobilu: 4 205 mm
Výška automobilu: 1 607 mm
Šířka automobilu: 1 684 mm

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id8741 (vitejdoma.cz/zabava#8208)


Přidat komentář