Ostrava Praha a zpět - taxi služba

Čeká vás daleká cesta? Poletíte letadlem na dovolenou, na víkend do některého z evropských měst, na návštěvu za příbuznými, na služební cestu nebo kamkoliv jinam? A máte již zajištěnou přepravu na letiště?

Pro mezinárodní létání Češi nejvíce využívají pražské ruzyňské letiště. Se stavbou tohoto největšího českého letiště se začalo v roce 1933 a stavba byla dokončena o čtyři roky později.

Mezinárodní letiště Praha Ruzyně – Letiště Václava Havla

V šedesátých letech minulého století se pak pražské ruzyňské letiště dočkalo výrazného rozšíření o novou odbavovací budovu, nový hangár a zcela nový systém tří vzletových a přistávacích drah. Z důvodu rozšiřování letiště byly k hlavnímu městu připojeny do té doby samostatné obce Ruzyně, Kněževsi, Přední Kopaniny a Hostivice. V současné době má letiště 4 terminály a 3 dráhy, přičemž do roku 2017 by měla pro velkou vytíženost letiště vzniknout čtvrtá přistávací resp. vzletová dráha. V roce 2011 bylo letiště Praha Ruzyně oficiálně přejmenováno na** Letiště Václava Havla**. Z Letiště Václava Havla se přímými linkami denně létá do desítek měst po celé Evropě a Asii a některé přímé lety míří také za oceán či do Afriky. Letiště Václava Havla má mezi českými letišti naprosto bezkonkurenční postavení – žádné jiné české letiště vám nemůže nabídnout tolik leteckých linek, jako pražské Letiště Václava Havla. Díky tomu je Letiště Václava Havla nesmírně oblíbené a počet jeho linek i zákazníků stále stoupá. Pokud jste si i vy pro svou cestu vybrali Letiště Václava Havla, máte již zajištěnou dopravu na letiště?

Jak se z Ostravy dostat na pražské letiště a zpět?

Pokud jste z** Ostravy** a už jste někdy jeli do** Prahy**, pak asi víte, jak je taková cesta zdlouhavá. Vždyť z Ostravy do Prahy je to po dálnici přibližně 400 kilometrů. Pokud máte hodně zavazadel, cesta pomocí městské hromadné dopravy a železnice je dost náročná, neboť musíte při každém přestupování vláčet těžké kufry, tašky a batohy. Pojedete-li vlastním autem, pak zase dáte spoustu peněz za benzín, za dálniční kupón a také za drahé letištní parkoviště. Existuje však příjemnější a komfortnější řešení – objednejte si na** cestu z Ostravy do Prahy** nebo také opačně taxík.

Pohodlná a komfortní cesta na letiště taxi službou

Cesta z Ostravy do Prahy na letiště nebo naopak je sice daleká, přesto se nemusíte bát, že by vás tak daleko žádné taxi nechtělo vzít, nebo že by taková doprava byla předražená. Spočítejte si cestu za benzín z Ostravy do Prahy a zpět, poplatek za dálniční kupón, pokud jej již nemáte a také cenu za drahé letištní parkoviště, na kterém bude váš automobil po celou dobu vaší nepřítomnosti zaparkován. Pak tuto cenu porovnejte s cenou za dopravu na letiště taxíkem a uvidíte, že cena za taxík je výhodná. Zvláště tehdy, domluvíte-li se na cestu taxíkem ve více osobách, ušetříte opravu výrazně, neboť více cestujících v taxíku platí stále jen jednu taxu.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id8886 (vitejdoma.cz/zabava#9851)


Přidat komentář