Koss

Jestliže patříte k těm, kterým nestačí poslech hudby z pochybných reprobeden a sluchátek, které se dají sehnat na tržišti, určitě jste již narazili na americkou firmu Koss. Tato společnost patří mezi uživateli k neoblíbenějším.

Koss

Jestliže patříte k těm, kterým nestačí poslech hudby z pochybných reprobeden a sluchátek, které se dají sehnat na tržišti, určitě jste již narazili na americkou firmu Koss. Tato společnost patří mezi uživateli k neoblíbenějším. Jejich sluchátka jsou totiž lehká, snadno se s nimi manipuluje, dají se složit do naprosto miniaturního tvaru a především je předchází pověst vysoké kvality a spolehlivosti.

Pokud by se však i přesto došlo k jakékoliv poruše, firma Koss nabízí záruky. Ty se vztahují na všechny jejich výrobky po celou dobu jejich životnosti. Díky tomu si můžete kdykoliv nechat jejich výrobky opravit a zaplatíte pouze pevný manipulační poplatek.

Nejpoužívanější sluchátka

Pravděpodobně nejpoužívanější sluchátka z řady výrobků Koss v České republice jsou Koss Porta Pro. Začaly se vyrábět už v roce 1984, ale čas na jejich popularitě nic neubral. Vzhledem ke kvalitnímu zvuku, který vám poslech Koss Porta Pro poskytuje, je jejich cena nízká a to i s přihlédnutím k výše uvedené doživotní záruce.

Jsou naprosto pohodlná a dají se snadno nastavit, což způsobují dvě opěrná místa na každé straně sluchátek. Jedno je vlastní sluchátko a to druhé těsně nad uchem, kde je nainstalována molitanová opěrka. Mají rovněž přepínač comfortZone, díky nemuž je možné rozložit tlak celých sluchátek jak na uši tak i temeno hlavy. Koss Porta Pro využijete při stejné kvalitě poslechu u domácího přehrávače, ale protože dobře izolují okolní prostředí, jsou vhodná i discmanům.Pokud je však ze stereosoupravy vypojíte, dávejte si pozor na správné rozložení reprosoustavy.

Parametry

- frekvenční rozsah: 15-25000Hz - uložení v čepu umožňuje nastavit polohu sluchátek - přepínačem COMFORT ZONE na pomocném polštářku regulujete přítlak sluchátek - složitelné na minimální objem do přepravní velikosti - součásti příslušenství je přenosná taštička - 6,3mm a 3,5mm pozlacený stereo konektor pro použití v domácích i přenosných přístrojích - délka přívodního kabelu je 1,25m - hmotnost: 80g - citlivost: 101bB/1mW - zkreslení: <0,2% - impedance: 60 Ohm

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id8841 (vitejdoma.cz/zabava#8575)


Přidat komentář