Kentoya Zoom

Cestovní rychlost Kentoye Zoom se pohybuje kolem 40 až 50 km/h. Nehodí se tedy na moc dlouhé trasy a i její vybavení ji spíše předurčuje pro městský provoz. K tomu se totiž hodí irozmanité odložné prostory.

Kentoya Zoom

Původně se tyto skútry vyráběly a dosud vyrábějí v Číně pod obchodní značkou Zongshen. K nám do Česka se vozí pouze díly a části této malé motorky (pro větší stroje klikněte sem) a montují se pod značkou Kentoya. Kromě typu Zoom se vyrábí i model Slide. Značka Kentoya je tak ryze českou značkou, která působí na našem trhu.

Babetka pro proplátání uliček

Cestovní rychlost Kentoye Zoom se pohybuje kolem 40 až 50 km/h. Nehodí se tedy na moc dlouhé trasy a i její vybavení ji spíše předurčuje pro městský provoz. K tomu se totiž hodí i rozmanité odložné prostory, které oceníte právě při proplétání a nakupování v ulicích města.

Kvalitní pohyb vozítka

Samočinná odstředivá převodovka způsobuje, že se při rozjedu budete cítit trochu jako s kolama v hustém blátě, ale to vše vyváží manipulování s Kentoyou Zoom při jízdě, kdy zareaguje na každý váš nepatrný pohyb, čímž opět potvrzuje svou roli šikovného, i když nepříliš výkonného vozítka. I když je sedadlo konstruováno pro dva jezdce, nejlépe si na Kentoyi vychutnáte jízdu sami.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id8779 (vitejdoma.cz/zabava#8360)


Přidat komentář