Jackass

Jackass je možné shlédnout i na televizní stanici MTV. Jedná se o půlhodinový pořad, kdy parta mužů provádí extrémní kousky v krátkých šotech. Jak samotný pořad, tak i jeho protagonisté Jackassu jsou velmi oblíbení, a to hlavně mezi mládeží.

Původ seriálu

Jackass je velmi populární hlavně v Americe, kde se také jako první začal vyvíjet, ale i v České republice se s ním již setkáte. V převážné většině jej provádí muži, kteří vymýšlí ty nejdivočejší kousky, ze kterých i těm nejotřelejším naskakuje husí kůže.

Šílené nápady

  • Nechat se kousnout malým aligátorem.
  • Skočit do prázdného bazénu.
  • Vypít galon mléka najednou (zajímavé je to zejména tehdy, máte-li na mléko alergii...).
  • Vyválet se v pastičkách na myši či hnoji.
  • Nechat na sebe střílet vzduchovkou.
  • Probudit otce pytlíkem mouky trefným do hlavy.
  • Převléct se za důchodce a dělat ve městě rušno.
  • Nechat se tetovat při jízdě v Hummeru po krosovém centru.
  • Jezdit z kopce v nákupním vozíku a padat.

Kde je můžete zhlédnout

Jackass je možné shlédnout i na televizní stanici MTV. Jedná se o půlhodinový pořad, kdy parta mužů provádí extrémní kousky v krátkých šotech. Jak samotný pořad, tak i jeho protagonisté Jackassu jsou velmi oblíbení, a to hlavně mezi mládeží.

Co znamená jackass?

Jackass v překladu znamená hlupák. Jsou snad lidé, kteří tyto skoro až nenormální kousky předvádějí, hlupáci? Těžko říct. Jisté ovšem je, že Jackass je čím dál víc vyhledávaný a získává na popularitě. A kdo ví, možná se za pár let stane Jackass novou imagí mužů.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id8771 (vitejdoma.cz/zabava#8340)


Přidat komentář