Gejša - Největší erotický magazín

Vše o sexu a erotice a naprosto otevřeně. Takto bychom mohli popsat největší erotický magazín Gejša. Navštivte jej, bavte se a vstřebávejte zajímavé informace, které se zde dočtete.

Chcete-li se dozvědět vše o sexu a erotice, nemusíte hledat nikde jinde než na největším erotickém magazínu Gejša. Tento magazín najdete na internetových stránkách www.gejsa.cz. A co vše se zde můžete dočíst? Celý internetový magazín je přehledně rozčleněn do následujících kategorií: masáže a meditace, erotické oblečení a doplňky, night, erotické a swingem kluby, erotické pomůcky pro muže, erotické pomůcky pro ženy, vibrátory a dilda, striptéři a striptérky, inzerce, gigolo a GOGO tanečnice, hodinové hotely, priváty, láska a vztahy. Pojďme se nyní podívat, co se dozvíte v jednotlivých kategoriích.

Masáže a meditace

V kategorii masáže a meditace se dozvíte vše důležité o ženské a mužské sexualitě. Ženy se zde mohou dočíst, jak dosáhnout orgasmu pomocí různých technik masturbace. Pro muže budou určitě zajímavé informace, jak orálně uspokojit ženu nebo ji dráždit bradavky. Ženy, které chtějí být v posteli bohyně, si mohou pročíst články jako např. dráždění prostaty. A poté vše vyzkoušet na svém partnerovi. Dozvíte se zde také vše o pettingu, neckingu nebo také ztrátě sexuální touhy. Zjistíte také, které potraviny podněcují sexuální touhu nebo zajímavosti o tantrických masážích.

Erotické oblečení a doplňky

Další zajímavou kategorií je také kategorie erotického oblečení a doplňků. V této kategorii se dozvíte vše o erotickém spodním prádle. Jaké prádlo muže nejvíce vzrušuje a co vše si může žena nakoupit, aby byla více sexy. Také se zde dozvíte zajímavosti o sexuálních převlecích jako např. kostým sestřičky nebo uklízečky.

Erotické pomůcky pro muže

Muži i ženy se mohou dočíst spoustu zajímavých informací i v této kategorii. Dozvíte se zde základní informace o kondomech, vibračních kroužcích a jejich použití. Zjistíte, jaké typy masturbátorů pro muže se prodávají. Když chcete udělat radost svému kamarádovi neb příteli, získáte zde informace o porno DVD nebo nafukovacích pannách. Dále vás možná bude zajímat vakuová pumpa na penis, španělské mušky nebo vibrátory na masáž prostaty.

Erotické pomůcky pro ženy

V kategorii erotických pomůcek pro ženy se dočtete mimo jiné také o nejoblíbenější a nejprodávanější sexuální pomůcce. Že nevíte, o čem je řeč? No přece o vibrátorech. Na internetovém magazínu Gejša se dozvíte, jaké jsou moderní druhy vibrátorů a v čem se liší. Zjistíte také, že existuje velké množství sexuálních pomůcek pro ženy jako např. vibrační vajíčka, venušiny kuličky, anální korále nebo pumpy na klitoris a vagínu.

Gejša - Největší erotický magazín

Gejša je erotický magazín, který nezná tabu. Vše ohledně sexuality je zde řešeno naprosto otevřeně. Na tomto erotickém magazínu se dozvíte vše, co vás zajímá ohledně sexuality a všech věcí, které s ní souvisí. Navštivte tento internetový magazín a nechte se inspirovat.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id8885 (vitejdoma.cz/zabava#9849)


Diskuze a zkušenosti

Pavel | 07.09.2012 08:47
Erotický magazíny Konečně erotický magazín, kde se něco dozvím. Palec nahoru ;-)


Přidat komentář