Fincentrum - černé ovce ČT

Jak se hodnotí poradci podle Fincentrum? Fincentrum a Černé ovce České televize. Fincentrum jako náhoda? Finanční poradci a Fincentrum. Fincentrum bylo prodáno – jak oklamat klienty. Fincentrum oklamalo AFIZ? Fincentrum oklamalo KFP?

Jak se hodnotí poradci podle Fincentrum?

Je zajímavé, že v "mystery shoppingu" se nejlépe ohodnotila firma Fincentrum a Partners. Zatímco finanční poradkyni kvalitní společnosti Partners redaktoři vybrali náhodně, centrála Fincentra měla možnost vybrat poradce sama.

Fincentrum a Černé ovce České televize

Česká televize uvedla v pořadu Černé ovce hodnocení práce finančních poradců, provedené finančním serverem Fincentrumcz majitele Petra Stuchlíka. Výborná zpráva je, že služby finančních poradců byly prezentovány a hodnoceny velice pozitivně. Špatná zpráva – redakce serveru Fincentrumcz neprovedla hodnocení úrovně služeb poradenských firem seriózně a objektivně. Na takovém názoru se ohledně Fincentra shodli i sami členové odborné poroty.

Fincentrum jako náhoda nebo snaha vyhrát za každou cenu nad Partners?

V případě společnosti Partners byla podle sdělení autorky testu náhodně vybrána poradkyně z kontaktů uvedených s fotkami na firemním webu. V případě doslova v uvozovkách „vítězné“ společnosti Fincentrum a.s. byla oslovena centrála firmy, aby doporučila klientce (redaktorce) finančního poradce. Konzultace pak proběhla na centrále společnosti Fincentru.

Finanční poradci a Fincentrum

Je vhodné upozornit, že klienti kontaktují finančně-poradenské společnosti jako Fincentrum spíše sporadicky. Každý telefonát je brán jako potenciální test kvality služeb. Pro takové případy má firma pro finanční poradenství připravené kontakty na nejspolehlivější poradce. Kdo zná realitu poradenských firem, ten ví, že centrálou zprostředkované doporučení a náhodný tip mohou poskytnout diametrálně odlišné výsledky.

Zvlášť v případě firmy Fincentrum jsou rozdíly značné

Především do Fincentra v uplynulých letech přicházeli za vyššími provizemi zprostředkovatelé finančních produktů z různých firem s různým standardem služeb. Není tajemstvím, že společnost Fincentrum zkouší různé triky jak přitáhnout pozornost a to i za cenu vypuštění novinářské kachny. Asi nejznámější článek:

Fincentrum bylo prodáno – jak oklamat klienty

Fincentrum ve svém magazínu investujemecz zveřejnilo klamavý článek z něhož můžeme vybrat například tuto pasáž:

Nabídky na koupi společnosti Fincentrum obdrželo. A nebylo jich málo: „Musím přiznat, že Fincentrum dostává nabídky na prodej,“ potvrdil v březnovém rozhovoru Petr Stuchlík a dodal: „I když nás šéfové konkurence před svými lidmi pomlouvají, tak nám často za zády posílají finančně velmi zajímavé nabídky.“ Finální nabídka byla zřejmě ještě lákavější, neboť k prodeji skutečně došlo. Cena sice nebyla zveřejněna, ale spekuluje se o částce v řádu stovek milionů až miliard korun.

  • Nenápadnou větičku Fincentra, že je článek fikcí, ale nejspíše přehlédnete. Je otázkou jak komunikují s klienty, když jde o vážnou věc?

Jasnovidectví Fincentra

Klient by podle Jiřího Louthana postupoval stejně jako redakce – v případě zájmu o služby Fincentra by volal na zákaznickou linku centrály, zatímco zelenou linku Partners by nevyužil a vybral by si klienta podle fotografie ve svém regionu. (Nespekulujme o tom, zda by si klient z desítek důstojných pánů poradců na partners.cz vybral právě mladou slečnu, která mimochodem poskytla poradenství na špičkové úrovni).

Způsob výběru poradců – Fincentrum a paměť

Způsob výběru testovaných zástupců firem byl podle Louthana konzultován se spolupracujícími nezávislými odborníky Petrem Šafránkem (AFIZ) a Petrem Syrovým (KFP), kteří zároveň tvořili odbornou porotu při posuzování předložených finančních plánů. Šafránek i Syrový však tvrzení Jiřího Louthana odmítají. Jedná se tedy u společnosti Fincentrum opět o apríl, fikci, omyl?

Fincentrum oklamalo AFIZ?

„Pokud vím, tento konkrétní test měl probíhat výhradně přímým výběrem z kanceláří pražských poradců, tedy nikoliv doporučením přes centrálu,“ říká Petr Šafránek. „Pokud nakonec došlo ke kombinaci, pak to nedává příliš smysl, neboť firma, u které byl poradce doporučen centrálou, byla potenciálně zvýhodněna,“ dodává.

Fincentrum oklamalo KFP?

Stejný názor má i Petr Syrový. „Hodnotili jsme pouze písemné výstupy, připravené finančními poradci. Nevylučuji, že poradci klientce sdělili důležité informace ústně během schůzky, takže naše hodnocení mohlo být nepřesné. Předpokládal jsem, že výběr konkrétních poradců musí být v případě srovnávacího testu ve všech případech jednotný,“ konstatuje Syrový.

Věříme, že se Fincentrum polepší

Podle Petra Šafránka je opravdu podstatný rozdíl, pokud je při provádění takovéhoto testu vybrán poradce přímo, nebo přes centrálu společnosti. „Je totiž vysoce pravděpodobné, že centrála vždy doporučí kvalitního poradce. Navíc v tomto oboru není zrovna běžné, že by skutečný klient volal na centrálu se žádostí o doporučení poradce. Většina firem proto hned tuší „čertovinu“ a doporučovaného poradce tak předem upozorní, že může jít o novináře.“

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id8873 (vitejdoma.cz/zabava#9802)


Diskuze a zkušenosti

Gecko | 16.08.2009 15:53
Letadlo Fincentrum Na Fincentrum pozor. Podle mého názoru je fincentrum klasické letadlo. Slibují velké provize, ale stejně to dělají v každém multilevelu. Naslibují a pak na vás kašlou.

Ben Hur | 16.08.2009 16:25
Stuchlík už neví jak vydělávat Za fincentrem stojí šerif Stuchlík. Stačí se podívat na internetu jak se snaží fincentrum zviditelnit proti Partners.Vymyslí jak vypadat nejlépe a celou konkurenci pomlouvají.Nechápu jak ho můžou trpět v asociaci zprostředkovatelů, když si dělá z lidí prdel.

Gecko | 16.08.2009 16:32
Fincentrum podvod? Že fincentrum podvádí tak jak píšou v článku je pravda. Našel jsem o tom docela dost článků na finančních webech. Nachystáte nejlepšího zprostředkovatele fincentra a potom přes domluveného redaktora uděláte soutěž o nejskvělejší finanční firmu. Fincentrum samozřejmě vyhraje, protože u konkurence osloví mladé studenty, kteří jsou tam pár dnů a ještě se teprve učí a fiňáci postaví ostříleného herce. Určitě to není nejlepší způsob jak solidně podnikat a jak to vypadá tak fincentrum tady stejně už dlouho nebude.

Bedna | 16.08.2009 18:19
Pro fincentrum a vzdělání Manažeři, obchodníci, podvodníci, politici, burzovní makléři, pojišťováci, rodiče, děti, muži i ženy. Ne všichni jsou v tom úspěšní: někdo má problémy s navazováním vztahu důvěry, někomu se důvěru nedaří udržet, někomu ani vybudovat. Základní prapříčinou uvedených problémů je to, že si dotyční neuvědomují, že důvěra není věc čistě racionální, ale že má též svoji emocionální stránku. A pokud někdo nemá dostatečnou emocionální inteligenci - neumí vnímat pocity ostatních, pokud je neumí respektovat a přizpůsobit se jim při své komunikaci a chování - je málo pravděpodobné, že se mu dostane důvěry ze strany druhých. Proč taky?

Bedna | 16.08.2009 18:20
Pro fincentrum II Bez důvěry nelze vést. Toto tvrzení je natolik známé, tolikrát opakované a samozřejmé, ževypadá jako banální. Natolik banální, že se tím mnoho lidí do hloubky ani tak moc nezabývá. A nechávají důvěru náhodě: buď se to povede, nebo ne. Maximálně do toho jdou silově:musíš mi přece věřit, jsem tvůj šéf (jsem tvůj otec, jsem tvá nej kamarádka, atd.,atd.). Fungují tak ke své vlastní škodě. Možná, že nevědí, že to jde i jinak.

Vitela | 16.08.2009 18:24
Úvěrový podvod Uvěrové podvody jsou jedním z mnoho nejrozšířejnějších zločinů nejen u nás, ale i v zahraničí. Mnoho lidí se nechá snadno napálit a proto je výskyt úvěrových podvodů čím dál častější.

David P. | 16.08.2009 18:28
Fincentrum - Přetahování klientů a konkurence Jojo, Fincentrum, známá firma. Slyšel jsem, že je jejich práce spočívá v přetahování klientů a konkurence. Naplivat špínu, to není zrovna dobrá vstrategie ;(

Pepino | 17.08.2009 07:30
Fincentrum Prý že mi pomůžou, a přitom mi jenom zrušili jednu smlouvu a uzavřeli jinou.

Nespokojený klient fincentra | 17.08.2009 08:49
Jak vyhrožuje fincentrum klientům Aby jsem to popsal vice přesněji.Firma Fincentrum je velmi vstřícna a uznavana hlavně těmi co vědí kolik si toho mužou dovolit .Z fincentra vám výjdou vám vstříc a přijedou za vámi skoro všechno vám řeknou a když vás omámí řečma tak nejprve po vas chteji peníze. Asi za tři dny přijedou znova aby s vami projednali další věci a řekli vám to čemu jste nerozuměli . Potom potřebujete u nich založit hromadu pojistek aby to (prý) vše fungovalo a peníze se vam jen hrnuli to ano provize super ale jste naprosto vedle ... Po delsi dobe zjistite ze na pojistky nemate a chteli by jste vycouvat . Zrušíte pojistky oni vas jeste chvilku otravuji a pak daji pokoj ... po roce se vam z fincentra ozvou formou tvrdého dopisu a že chtěji vratit peníze z provizí. Co k tomu říct více ??? Asi nic. Věřte že vím o čem hovořím a proto pořádně si promyslete co děláte vím o čem píšu.Fincentru se raději vyhněte obloukem.

Leberr | 17.08.2009 16:19
Finanční poradenství Až Fincentrum začne využívat kvalitní nástroje pro kvalitní servis a zároveň bude svým poradcům umožňovat odborné školení, začnu tuto společnost možná i brát, do té doby bude pro mě pouze pekárna na rohlíky. Jestli někdo tvrdí, že tady lžu, tak ať si to zkusí na vlastní kůži. Když už je někdo, kdo to chce dělat, tak ať si zmapuje terén. Přeji spoustu čisté práce za rozumné peníze.

zklamaný | 17.08.2009 16:26
Manipulace na entou Vážení pisatelé a čtenáři, dávejte si pozor, s kým máte co do činění. Fincentrum skutečně díky svým ovečkám dokonale manipuluje s lidmi.Přesvědčí je, že výhodnost finančního plánování je veliká, skvělá, ba co více - jedinečná. Ale ouha, ouha. Já už mám několik let jejich kvalitní produkt od Kooperativy a do dneška je smlouva pořád v minusu. A je mi to líto přestat platit, protože jsem tam už dal 60 000 Kč a o všechno bych přišel. Ale prodávat to umí, protože vy to vlastně chcete. Buďte k této společnosti velmi opatrní.

Mária | 17.08.2009 20:51
Fincentrum situácia vhodná na liečenie Škoda, že som všetky tieto diskusné príspevky nečítala pred pár rokmi. Mám osobnú skúsenosť s FINCENTRUM. Pred 2 rokmi ma nahovorila kamarátka aby sme šli k fincentru. Že je to vyštudovaný poradca atď. zabralo. Šli sme. Dozvedela som sa, že mám všetko problém. Tak som nahovorila na návštevu k fincentru aj moju druhú kamarátku. Návštevu som absolvovala ešte niekoľkokrát. Môj manžel z toho nebol vôbec nadšený, ale toleroval mi to. Po dvoch rokoch sporenia nám napriek všetkým radám fincentra skrachovala firma s manželom. Zostali sme obaja bez práce, ja tehotná s dieťaťom. Situácia vhodná na liečenie - ako vyšitá. Pozor na fincentrum...

čárifuk | 18.08.2009 12:04
Finančníci Nesnáším tyhle rádoby "finančníky", co ze "všech" lidí dělají přes ty jejich přiblé, matoucí a falešné semináře finančního poradce. Ted mi jde hlavně o ty co nemají finanční vzdělání. Setkal jsem se s pár lidma co dělají tyhle služby a když jsem se jich zeptal na odlišné věci, které ovšem s tím souvisí, tak pořád mleli to svoje naučené ze seminářů. No děs. Nedalo mi to a nechal jsem se přemluvit na jeden s těchto seminářů, jen tak at vím jak to chodí, když už to chci kritizovat. Asi několikrát během té dlouhé nudy co jsem tam seděl a poslouchal ty bláboly se mi chtělo odejít. Týpek co přednášel sice měl připravenou pěknou prezentaci s obrázky, ale pokáždé když něco řekl, se mi otvíral nůž v kapse. Bral to všechno z takového úhlu at se to hodí jemu, míchal pojmy ve svůj prospěch no propaganda hadra. Pak se nedivím, že z každého můžou udělat finančníka na slovo vzatého. To pak musí vypadat to poradenství v kvalitě a úrovni. Tohle byla poslední tečka v mém nárory na tyto vychytralé firmy a jejich poradce. Ruce pryč od nich na sto honů.

Odpadlík | 18.08.2009 12:10
Fincentrum je minulost Taky jsem tam působil víc jak tři roky. Teď jsem skončil. Jsem jim vděčný, ze jsem se dozvěděl něco o financích. Neodcházím ve zlém. Jdu ke konkurenci. Poznal jsem tam spoustu dobrých lidí, kteří chtěli druhým poradit, ti si ale moc nevidělali. Tak bouchače. Vadí mi, že mi na školeních a manažerských lhali o pasivním příjmu. Zadarmo s lidma pracovat nebudu. Celé roky jsem to chtěl dělat poctivě. Je mi líto lidí pode mnou. Mají v hlavě zmatek. Odešel jsem v klidu.

Kajaa | 18.08.2009 14:20
Názor na Fincentrum Můj názor na Fincentrum. Neprůhledný a složitý systém. Drahý systém. Nekvalitní systém. Nízké provize. Malá škála produktů. Vázanost ( Smlouva o obchodním zastoupení) pokuty, konkurenční doložka atd. Neprůhledné rozdávání provizí. Pomalá kariéra. Nákladné školení. Dlouhodobé působeni a menší šance na úspěšnost. Zkreslené informace. Velké množství nezkušených poradců. No je toho více, ale je to jenom můj názor. Tenhle názor bych neměl kdybych nepoznal jiné společnosti v ČR.

Pajas | 18.08.2009 14:30
Taky jsem delal pro FINCENTRUM Zdravim,co se tyka me,delal jsem ve Fincentru rok, takze sem zhruba zjistil jak to tam chodi. Muzu vam rict, ze ti co tam delaji dale jsou otroci. Spousta jich tam jsou cviceny opice a za tu provizi co nabizeji....Omlouvam se ze se tak vyjadruji,ale me to prijde smesny.Jednoduchy je vstoupit,ale horsi je vystoupit.Je to hodne o natlaku a presvedcovani lidi.

Hurda | 18.08.2009 16:13
Konečně pravda o Fincentru Konečně necenzurovaná diskuze o Fincentru na internetu.

Davidoff | 18.08.2009 17:45
Letadlo Tohle slavné mlm letadlo může létat jen do doby, až nějaká, skutečně odpovědná, vláda zruší všechny nesmyslné podpory a příspěvky na finanční produkty a místo toho sníží daňové a odvodové zatížení. Ostatně první problém nastal již při "zhoršení" podmínek stavebního spoření. Druhý nastane v momentě, kdy vláda zruší příspěvek na stavební spoření úplně. Je to připraveno pro příští rok, jako druhá etapa reformy a má to velkou šanci, že to projde. Přesto, že lobbing za zachování je obrovský. Další ťafkou do tohoto vymývacího procesu bude vyšší finanční vzdělanost obyčejných lidí. Přesto tohle mlm monstrum má jedno velké plus. Otevře mnohým nadšencům a finančním negramotům oči.

xluke | 18.08.2009 20:26
odbornici s fincentra Vsimnete si prosim. Ze "odbornici" neuznavaji specialisty z bank. Je velmi pravdepodobne, ze nejlepsi odbornici nepracuji za obrovske penize v bankach... oni jdou radeji delat podomniho prodejce pojisteni ve fincentru :) Svet financi je velice slozity. Jiste byste nesverili opraci slepeho streva "lekari", ktery byl na jednom seminari.

sioux | 18.08.2009 21:40
pojišťovací agentura FINCENTRUM = sbírání smluv pro pojišťovny. Celý systém nestojí na ničem jiném, jen na podepisování co nejvíce smluv. FINCENTRUM je jedna velká pojišťovací agentura.

Martin | 18.08.2009 22:40
FINcentrum Fincentrum má jediný úmysl - vydělat co nejvíce peněz (ostatně jako většina lidí)!!!! Všechno co dělá je jenom nástroj na vydělávání peněz. Na lidi z vysoka kašlou. Znám osobně lidi z vedení této firmy a věřte mi že je to jenom byznys jako všude jinde.

Kateřina | 19.08.2009 00:47
kkkkk Oni toho lidi opravdu nakecají.Ale co se týká fincentra a jejich pojistek, Všechno je moc výhodné do doby než se někomu něco stane.Tak já nevím.Oni totiž sami nevědí o těch pojistkách skoro mic jenom kolik a za to dostanou.

Anička | 19.08.2009 07:11
Školení Jsou daleko jiné možnosti, kde se můžete uplatnit. Vyberte si nezávislého fin. poradce, ten Vám poradí, jak zabezpečit sebe a děti a Vy se můžete věnovat v klidu tomu čemu rozumíte.Anebo jeďte na vzdělávací seminář akreditovaný Ministerstvem školství. . Bez toho tomu nikdy nebudete rozumět. .Přeji Vám, šťastné rozhodnuti.

Robert K. | 19.08.2009 08:36
Eurifinancial http://ekonomika.idnes.cz/eurofinancial-dostal-pulmilionovou-pokutu-nekale-praktiky-vsak-pokracuji-16h-/ekonomika.asp?c=A090805_113936_ekonomika_pin

Ondatra | 19.08.2009 10:47
Fincentrum Chcete vážně vědět co mi vadí? To byl nejdelší článek který bych životě napsal. Jděte do Fincentra a pracujte, sami uvidíte jestli to byla dobrá volba. Myslíte si, že ve Fincentru nebudete pracovat a budete mít spoustu peněz? Tam teprve poznáte co je těžká práce. Taková duševní práce je kolikrát náročnější než fyzická. Byl jste někdy psychicky unaven, to je daleko horší než bolení svalu z tělesné zátěži.

Petr Nedbálek | 23.08.2009 19:00
Zamyšlení nad Fincentrem Možná by nebylo zlé zamyslet se nad účelností našeho „podnikání“ a popřemýšlet o následcích těchto zjevných pošetilostí. Komu pomůže, že dotlačíme předčasně do hrobu spolupracovníky, kteří stáli u zrodu firmy, komu pomůže to, že následně jsou naši licencovaní spolupracovníci pod tíhou soudů a exekucí zjevně tlačeni na ulici.

Ex fitcentrumak | 23.08.2009 19:07
O fincentru Všichni jsou zmanipulovaní..mluvil jsem stejně..pořád stejné argumenty..pravdou je to že kavlita poradenství od fincentra v oblasti financí je velice slabá až podprůměrná..a lidé co navštíví jejich školení nemaji šanci porozumět programům...jde pouze o provize...jsou mnohem kvalitnějsí poradenské firmy, které člověku za sjednání jeho programů nabízí provize, a ruku na srdce, myslíte si že je lepší si uzavřít? Jejich poradci jsou zaslepení tak jako já jsem byl....

Gugin | 24.08.2009 10:26
Co máte proti fincentru? Co máte proti fincentru?Vždyť je to klasické letadlo a jestli tam začnete pracovat tak musíte přece počítat s tím , že budete běhat po domě a lámat staré babičky,že mají zbytečně velký důchod a že díky vám se už nebudou muset bát o své úspory, které je lépe utratit třeba v pojištění.Kdo sleduje kauzy kolem fincentra tak mu bude naprosto jasné,že fincentrum a etika mají k sobě hodně hodně daleko.Kauza fincentrum černé ovce je jen slabé kafíčko.

Labiny | 25.08.2009 01:13
Fincentrum je o ničem Fincetrum znám a jestli můžu doporučit tak si zvolte jinou společnost protože fincentrum a jejich poradci jsou uplně mimo profesionální poradenství.Normálně nepíšu na fora,ale tak jak mi sestavili smlouvy je uplná hovadina.Nevím kdo to tam řídí, ale dejte si pozor. Fincentrum je podvodná firma.

Jarda J. | 25.08.2009 08:50
Poděkování Děkuji všem těm, kteří mi zasílají své zkušenosti mailem. Tyto budou využity v prospěch všech oklamaných a podvedených na policii, soudech, prokuratuře a státním zastupitelství s cílem odškodnit nejen je, ale i ostatní a s cílem zastavit nezákonné jednání a poškozování odbornosti finančních poradců.. Samozřejmě můžete zasílat cokoliv a pokud se pod to i podepíšete nebo dodáte jméno, adresu a telefon, tak to bude věrohodnější. Děkuji jménem těch, kteří jsou v současné době ve vážných problémech pod pohrůžkami exekucí a s poplatky za soudy při vymáhání provizí, které nikdy nedostali. Je perfektní, že spousta lidí přemýšlí a nenechají se zmanipulovat zjevnými klamnými praktikami a brání se před nepravostmi. Děkuji zejména paní Monice, která doopravdy s přehledem popsala, o co jde. Má moji úctu.

s.m... | 25.08.2009 09:09
Fincentrum a provize nevím jak Vám ale mně Fincentrum dluží za provize nemalé peníze...to není seriozní firma ,kterou bych srovnával s poctivou firmou která vzdělává společnost s něčím ...prostě jenom lže a krade..

Maltster | 25.08.2009 09:10
Fincentrum Stejně to je vnucování se lidem a vnucování jim co nejvíce smluv. A něco vytěží od státu, asi nechápeš kde ten stát ty peníze bere, z našich daní!!! Nic nezávidím, Mám dobrou práci se stálou pracovní dobou a fincentrum sem zkusil a bylo to naprd

KArel Malý | 25.08.2009 16:30
Finanční poradci z fincentra Jejich metoda prodeje je jedoducha. Proste jako ze udelaji finacni plan, ale jejich cilem je nakonec zrusit smlouvy ktere clovek ma, a uzavrit svoje.

Lebeda | 26.08.2009 08:07
Fincentrum - prostě hnůj Fincentrum je odpad ve finančnictví. Prostě hnůj. Jsem nespokojený, najděte si raději někoho jiného. Nechci s nima mít nic společného.

xxxxx | 26.08.2009 08:14
fincentrum problematika finančníctví je daleko daleko složitější než se jí snaži firma fincentrum vyložit. To co jiní studují léta, zvládne fincentrum za jedinou sobotu a myslí jak nejsou chytří, a ti co je fincentrum opila rohlíkem jsou z toho naměko a píšou jak je fincentrum super atd., v podstatě si jen neuvědomují kde jsou... a ještě něco, firma fincnetrum vašim jménem uzavírá smlouvy! takže bacha i na toto. schválně, že jste jim dali své rodné číslo a dokonce i kopii občanského průkazu ;) má známá taky :)) proto to vím, takže bacha na disponibilní práva!

Slonice | 26.08.2009 08:18
Fincentum pro rodinu? FINCENTRUM pro rodinu??? Až budu chtít někoho zruinovat, tak určitě ne MOU rodinu. A když si budu chtít vydělat prachy a udělat kariéru (jako že obojí už dělám), tak NE u FINCENTRUM! Zrovna jsem přišel ze setkání s mým kamarádem, kterého někdo natahal do FINCENTRA. Chudák, celé mi to ze začátku chválil, vyvsvětloval, prezentoval do té doby, než jsme to začali rozebírat a já mu téměř všechno vyvrátil. Jsou to Chytří ojebávači, kteří zneužívají složitost systému a neinformovanost řadového občana + neposkytnutí komplexních informací (klady a zápory). Kdo ale nepoznal nic jiného než FINCENTRUM, ať mlčí navždy.

Sppeeddy | 26.08.2009 10:39
Finanční plánování podle společnosti Fincentrum Práci poradce společnosti Fincentrum server Peníze.CZ nechal posoudit čtyřem odborníkům. Jejich komentáře včetně dvou vlastních návrhů řešení naleznete v článku Finanční plán Fincentra očima odborné poroty. Je důležité poznamenat, že nelze mluvit o skutečném finančním plánu. Jak jste si mohli přečíst v článku Finanční plánování podle společnosti Fincentrum, poradce firmy podmínil vypracování celkového finančního plánu sjednáním stavebního spoření na dceru, což jsme z pochopitelných důvodů nemohli akceptovat. Mě dost nepřekvapuje poměrně nízká úroveň poradce. Na první pohled sice dobré, ale nic vlastně neřešící. Jen snaha o nové smlouvy a nějaký větší úvěr. Spíše mě někdy ještě tak zaujme humorná stránka případu, pokud se náhodou naskytne, a nevadí, že má občas i černou barvu. Tedy, hm, pokud se ta čerň netýká přímo mé osoby. Ostatní mi začíná být tady ukradené :-)) Neboť: kdo chce kam, pomozme mu tedy také i my tam, nic jiného mě, za dané situace a konstelace (jak jsou karty rozdány), totiž nenapadá. A přitom se (doufejme a možná?!) něco málo přiživím také?

Laberr | 26.08.2009 19:14
fincentru debata Řekněte mi, kolik lidí ve Fincentru něčeho dosáhli? Tahle debata je založena aby se psalo o problémech. Nejraději byste četli jenom jak je společnost skvělá a dokonalá. Ještě jsem nikdy nepřečetl za strany Fincentra chytrý komentář, pořád to samé a dokola, když se na něco zeptáme, žádná odpověď, jen opětovné chválení společnosti. U fincentra pokud člověk nedělá, tak nikdy nemůže být úspěšný?

Leberr | 26.08.2009 19:19
Fincentrum Fincentrum by se mohlo prejmenovat na podvodcentrum ;o)

Petr Ot. | 27.08.2009 20:38
z Fincentra Zdravím:) Také už jsem měl tu čest setkat se se zástupci firmy Fincentrum. Konkrétně s mladým namyšleným debílkem, který se během naší návštěvy pizzerie přihlouple usmíval. Na mé otázky odpovídal dle předem naučeného schématu. Často také odpověděl na něco úplně jiného, než na co jsem se ptal, aby nemusel říci pravdu, a to i poté, co jsem tu samou otázku položil několikrát. Měli jste vidět jeho výraz, když jsem se ho zeptal, kolik na mě vlastně vydělá:) Jenom bych zde chtěl zveřejnit radu pro všechny, kteří mají v plánu zařadit se mezi podobná individua nabízející takovéto služby: Budou vám podsouvat další a další produkty k podpisu. Budou otravní na neúnavní. Ne proto, že by vám chtěli pomoct s vaší finanční situací, ale proto, že oni sami již zapustili kořeny hluboko do systému a snaží se z vás vytřiskat co nejvíc. Pokud stejnak máte v plánu jim vaše peníze nacpat, rozmyslete si to a radši je pošlete mě, nebo to dejte na charitu. Aspoň pak nebudete mít pocit, že jste je věnovali blbečkovi, který neumí nic jiného než vydělávat na slabosti jiných. PS Navzdory tomu, že měl dealer, jenž mě kontaktoval, pečlivě vyžehlené kvádro a údajný zdroj příjmů, o kterém se nikomu ani nesnilo, nezmohl se na ani na to, aby za mě zaplatil minerálku s pressem, na které mě pozval.

Lenka č. | 28.08.2009 20:43
Fincentrum Dala jsem se jednou zlákat a doufám, že podruhé se dá s prominutím nalákat jen blbec. Kdyby mi dotyčný řekl, co to obnáší, tak bych do toho v životě nešla. Když jsem si v klidu na druhý den sedla a počítala, tak výdělek je, ale pro dealera. Je to ta nejstupidnější fincentrum,kterou vůbec nezajímá, že máte stavební spoření a ještě to nejvýhodnější, oni vás budou přesvědčovat o opaku. Kdybych tady měla rozebírat ty stupidní jejich nabídky, byla bych un počítače do rána, nehledě na to, že bych dealerům vysvětlila matamatiku. Ale většina by to stejně nepochopila, jelikož mají všichni naučené schéma,které neřeší nic než výdělek pro ně, ale obětem zůstanou oči pro pláč.

trucktorr | 29.08.2009 17:45
Fincentrum je podvod FINCENTRUM je podvod, mám několikaměsíční zkušenost s působením jako "finanční poradce" u této společnosti. Byl to pokus o výdělek při studiu na VUT. Postupně, když jsem získával přehled o jednotlivých produktech a tyto otázky jsem více specifikoval, zjistil jsem, že je to postaveno pouze na množství uzavřených smluv. Nikoho nezajímalo, co konkrétní produkt konkrétnímu člověku přinese. Důležitý bylo jen uzavírat smlouvy na vysoký částky. Náš "manažer" pouze sledoval, jestli máme dost lidí v seznamu na oslovení a kolik jsme jich už oslovili (aspoň tři denně). Tato informace byla poslední, kterou jsem od FINCENTRUM dostal. Kamarád, kterej mě do tohohle dostal a kterýho do toho přivedl jeho soused přišel o dost peněz na různých poplatcích za zřizování, vedení účtů a pod. Já jim ty peníze nezávidím, jem nemám zapotřebí vydělávat na oblbování a v podstatě okrádání, na kterým je tento systém založenej. Stejnou zkušenost mám i s firmou OVB allfinanz. Můj do té doby kamarád mě jako naprostýmu laikovi nakecal takový nesmysly a já nic netuše mu to sežral v domění, že on to se mnou se myslí dobře.

Jirka | 29.08.2009 18:36
Taky jsem dělal pro Fincentrum Já jsem, také nějaký čas dělal pro Fincentrum a skončil jsem s tím díky stálé honbě na nové lidi, ktrým mám poradit, tedy pouzavírat s nimi smlouvy.Já jsem chtěl jen lidem radit a vydělat si při tom, ale byl tam tlak z vyšších míst na hledání nových duší.Kdo si to chce zkusit může, já si jen myslím, že by informace měly být kompletní a ne nalákat na hromadu polopravd,/či pololží/.Člověk na toto musí mít žaludek a ať si říkají poradci či manažeři zmíněné firmy co chtějí, sami dobře vědí jak to je a pokud tvrdí něco jiného, lžou už i sobě

xluke | 29.08.2009 21:07
Fincentrum je letadlo, pozor!!! Znovu varuji kazdeho, kdo tuto diskuzi cte. Fincentrum vas zatahne do nevyhodne financni ekvilibristiky, ktera vas financne znehybni na dlouhe roky. Nejedna se o poradenstvi, ale o podomni prodej. Fincentrum rozhodne JE letadlo nebot vybira opakovane vstupni poplatek ve forme podilu z provizi, ktere dale rozdeluje mezi jednotlive cleny. To, ze je v soucasne dobe legalni neznamena, ze to neni letadlo.

Karel Stašek | 30.08.2009 08:13
Pravda Je smutné, že takové firmy, které lžou klientům a nevyplácejí provize ještě na trhu jsou ;(

Gregory | 30.08.2009 23:48
Fincentrum je out Jestli sledujete kde se dá solidně pracovat,tak fincentrum určitě není ten prostor :((( naslibují a skutek utek...

Jura l. | 31.08.2009 21:25
Fincentrum? Bez provizí Vždycky si najdou důvod jak zkrátit provize....

Happy | 02.09.2009 07:44
Fincentrum Podivejte se,jsou lidi co makaji poctive nemaji co do huby, I kdyby to bylo tak že okradame lidi tak je mi to celkem sum a fuk ja mam 80.000Kc za mesic a jsem spokojenej,proste nekdo na to ma a nekdo ne a tem co se to nepovedlo hold na to nemeli

Laster | 04.09.2009 09:11
To je celé fincentrum To je celé fincentrum. Dělal jsem u jiné firmy, a docela jsem byl spokojeny. Pak prišli s Fincentra a nabídli mi hodně peněz. Ale taky za to ať napadnu svoji byvalou firmu. Musím říct že jsem ji veřil. Pak jsem zjistil, že jsou to pěkní podvodníci, nedostal jsem nic a zavřel jsem si dveře i do své bývalé firmy. Proste konec v tomto oboru, špatné jméno a to jen díky fincentru a nakonec i me chamtivosti ;o(

podvedený | 04.09.2009 21:53
Taky mne zklamali Jo, taky mne pretahli do Fincentra a pak jsem litoval.... dobre si rozmyslete nez se nechate zmanipulovat!!!!

Lumír | 05.09.2009 00:35
Fincentrum je na hovno Nevím jak vy, ale fincentrum je společnost, která vůbec nerozumí financím!!!

lomar | 06.09.2009 21:06
Fincentrum na prodej Nejde o finanční poradenství.. Jde o to natahat do toho co nejvíce lidí a pak fincentrum střelit nějakému investorovi.

Sussan1217 | 06.09.2009 21:22
Vyhněte se Fincentrumu velkým obloukem!! Vyhněte se Fincentrumu velkým obloukem!!

Martin Tomáš | 07.09.2009 16:49
Nevýhodné programy Teď u mne byl můj známý poradce a řekl mi, že všechny programy, které mám uzavřeny přes Fincentrum jsou krajně nevýhodné. No každý někdy prodělá, ještě že jsem na to přišel docela včas.

Mám stejnou zkušenost ;o(( | 07.09.2009 17:05
Fincentrum.com U mne se stalo to samé....

Tomáš Petříček | 08.09.2009 10:06
Fincentrum jako Výplach-centrum Fincentrum se snaží vypadat jako naprostá špička a finanční cetrum. V realitě se, ale ve fincentru učíte jak udělat klientům výplach mozku. Místo fincentrum by se měli přejmenovat na výplachcentrum. Pracuji jako finanční poradce a před měsícem mě kontaktoval zprostředkovatel z Fincentra s tím, že když podělám svoje kolegy tak mi poskytnou finanční prostředky, aby jsem jim prý dal ještě "zahulit" a poškodil jejich jméno. Jestli si nechcete totálně podělat svoji pověst a obchodní jméno tak Fincentrum raději pošlete ať si manipulují svoje ovečky a vás ať nechají pracovat.

Neznámý | 08.09.2009 15:37
To je jejich metoda To je jejich metoda. Přetahování lidí. Ve Fincentru není jedinný jejich vyškolený člověk. Všichni jsou přetažení z jiných firem. Jak asi musí vypadat to jejich slavné finanční poradenství. Vemte si, že ve Fincentru jsou samí přeběhlíci. Lidé, kteří zradili svoji mateřskou firmu. Musí to být super tým....

Karlín | 11.01.2010 19:55
Fincentrum vyhrálo černé ovce Fincentrum si rozeslalo dopisy jako Mr. Been a potom měli všichni ve fincentru radost, že jim přišli zase poštou zpátky. Rychle si odpověděli a představte si...vyhráli. Jsou opravdu dobří.

Marek Poklud | 15.01.2010 20:19
Fincentrum, černé ovce, chudáci Ve fincentru jsou různí poradci a ani se nechtějí vydávat za fincentrum ale vydávají se za různé jiné firmy. Jejich poradenství nemá hlavu a patu, jak by mohlo, když jsou všichni přetažení z různých jinýcjh firem. Je to smečka zrádců. Ale v podstatě všichni ve fincentru jsou chudáci.

bezmen | 15.01.2010 23:47
Fincentrum - Pozor na rušení pojistek Všechny ty finanční skupiny jako fincentrum jsou na stejné brdo. Říkají tomu finanční poradenství, analýza a přitom jim jde jen o tom jak na tom vydělat. Na jedné pojistce desetitisíce. A ve fincentru ještě k tomu udělají ty pojistky, které mají nejlépe zaplaceny. Jo, zruší v rodině stavebka a penzijáky a říkají tomu uvolnění finanční bilance... pozor na to! Nehledě na to, že už se jich nezbavíte.

Pavel | 18.01.2010 21:18
Jaroslav Zrebný Jo, znám jednoho co přešel. Jaroslav Zrebný. Nejdříve dělal pěšáka jinde, a najednou je školitel pro Fincentrum.

oskar | 19.01.2010 19:55
Nevylévat s vaničkou i dítě Čtu si trpělivě celou diskusi a myslím, že kdyby se v textech místo Fincentrum použilo jméno jakékoliv jiné firmy, vyšlo by to nastejno. Bohužel k našemu národnímu rysu patří nejeden ze sedmi smrtelných hříchů... Pak touha za pár týdnů získat životní úroveň zemí, které ji budují dlouhá desetiletí, svádí k tomu, že... I já mám zkušenosti s celou řadou finačních firem. Vždy jsem narazil na jednání, které se mi nelíbilo, stejně jako jsem poznal skvělé lidi.Chci říci, že v každé firmě jsou zlatokopové, stejně jako jsou tam slušní lidé, kteří svou práci dělají odpovědně a poctivě. A ve Fincetru jsem poznal kvalitní a slušné odborníky, jejichž analýze jsem rozuměl a kteří mě do ničeho netlačili. A pokud by se v našich školách věnovala pozornost výuce finanční matematiky a emocionální inteligence, pak by jacíkoliv zlatopokové z jakékoliv firmy neměli šanci. A to ještě zřejmě potrvá... A svět není jen černý ani jen bílý. (A všimli jste si někdy, že jakákoliv diskuse o čemkoliv je z 90% černá?) A každý je odpovědný za své vlastní rozhodnutí. Za vesměs mlčící spokojené klienty zdraví Oskar

Peter | 19.01.2010 21:23
Fincentrum - pretahovanie A aj na Slovensku. Kupovanim si ludi z OVB a podobnych firiem ponukanim riaditelskymi pozicii vycistenie nedosiahnete.

Klient | 20.01.2010 09:41
fincentrum vymalování mozků Jestli to,že je diskuze o fincentru černá není tím,že svědomitě klientům vymalují mozek tak skvěle,že když odejdou tak máte totální temno.

Jana D. | 22.01.2010 22:33
Spamy z Fincentra Osobně teď čekám v příštích měsících na nějaký "náhodný" e-mail z Fincentra nebo nějakého poradce Fincentra. Fincentrum posílá SPAMY. Ještě že je tu zákon na ochranu osobních údajů. Nevyžádanou poštu z Fincentra ihned přeposílám na příslušné úřady.

makléř | 22.01.2010 22:43
Fincentrum bude asi končit ;o) Broker Consulting a AWD přesvědčují pojišťovny, aby vypověděly smlouvy Fincentru.

Petr Ondrák | 23.01.2010 09:18
Pojišťovny vypovídají Fincentrum Proč se ostatní firmy nesnáší s fincentrem? Vždyť je to z těch hlavních finančních zprostředkovatelů ta nejmenší?

makléř | 24.01.2010 02:56
Praktiky fincentra Jde o přetahování "finančních poradců". V konečném důsledku na takových přechodech mezi zprostředkovatelskými společnostmi prodělá vždy klient.

Enláč | 25.01.2010 09:59
Fincentrum kašle na lidi Tak reagoval šéf OVB na pana Dostála do Fincentra..."Člověk takových charakterových vlastností, který kolem sebe šíří zmar a dští jen síru na firmu, která mu dala know-how a v jejíž barvách získal své spolupracovníky, bude jistě ozdobou týmu Fincentra," reagoval bývalý předseda představenstva OVB Allfinanz. "Na rány pod vlastní pás bez znalosti souvislosti musí mít Fincentrum dobře trénovaný žaludek," dodal k prezentaci Dostálova přechodu Fincentrem. Na to si asi udělá názor každý sám.

pavel p. | 25.01.2010 19:54
Fincentrum je plné přetáhlých sviní Fincentrum je plné přetáhlých sviní.

madek | 29.01.2010 17:38
Fincentrum a ovlivňování veřejnosti Fincentrum potažmo "učí" veřejnost, jaký má být pořádný finanční zprostředkovatel. Ale většina z noch jsou naprostí diletanti, kteří chtějí jen vydělat.

poradce | 31.01.2010 14:59
poradce Proč tady řešíte přetahovaní zprostředkovatelů, dnes to dělá každá zprostředkovatelská firma. Mě lanařili jak do Fincentra, tak stejně do Partners, dokonce mě lanařili do ZFP, což mi přišlo úsměvné. Jsem spokojený tam, kde jsem a nemám důvod odcházet. Rozhodnutí je na každém z nás a pokud se zprostředkovatel rozhodne odejít za lepšími podmínkami, tak ať jde. Neustále čtu na internetu pomluvy. Zprostředkovatele by se měli zaměřit především na vlastní společnost a zamést si před svým vlastním prahem.

Martin | 04.02.2010 16:01
-)Poradce To je pravda, každá firma se snaží získat lidi. V tomto oboru jich není nikdy dost. Nejůsměvnější však je, že tento web provozuje společnost, jenž je propojena s lidmi, kteří dělají PR pro ZFP Akademii, která už ze zoufalství činí takovéto kroky:) No schválně jak dlouho tu tento můj příspěvek vydrží (zda se vůbec zobrazí), udělám si printscrean a kdyžtak odpublikujeme praktiky ZFP jinde :-D

poradce | 05.02.2010 17:31
poradce Martine buďte rád. Možná znáte situace kdy rodiny strkají nehorázné částky do nesmyslu, které jsou pro rodinu naprosto nevyhovující. Přijdete k nim a vysvětlíte jim jak se věci mají, zhotovíte rodinnou a investiční analýzu a ukážete jim rozdíl mezi stávajícím nesmyslem a vaším novým životním plánem, který nastavíte na jejich finanční potřeby.Klienti Vám poděkují a přijmou Vás jako svého finančního poradce. O nějaký týden se vám ozve zprostředkovatel, který vám bude vyhrožovat, že nedodržujete etický kodex a Vy pro změnu poukážete na zákon 38, slušně se rozloučíte a popřejete spoustu úspěchu. Jsem rád, že jsou tu nemehla, protože právě tito lidé mi dávají spoustu nových klientů. Pokud chce někdo dělat tuto práci, tak ať si najde společnost, která se zaměřuje na kvalitu a ne kvantitu. Kvalita = dlouhodobý vztah s klientem.

oliva | 06.04.2010 16:15
fincentrum Zdravím všechny,táké jsem byl lákán do Fincentra,pán byl ve fincentru měsíc a už byl oblastní manažer,pojistky neznal ale říkal,že jezdí na školení aby věděl o co jde.Pořád dokola mlel o nejvyšších provizích,nabízel mi že mě dá na dvojku v kariérním postupu.Jaký postup když tam jsou pozice podle toho jak se mu líbíte.A hlavně chtěli podepsat,že nejsem členem AFIZU.

Lukáš | 20.04.2010 16:15
Vlastní názor Myslím, že je v celku jedno pro jakou firmu pracuješ či podnikáš, důležité je podle mého názoru, aby přání a potřeby klienta byly na prvním místě a né tučná provize a jestli děláš pro tu či onu společnost, zda zvítězí nebo nezvítězí v nějakém testu není rozhodují, protože podle mého názoru klienti dnes nechodí do finančních institucí, ale za lidmi ( lidi k lidem ) - finančními poradci, kterým věřím, mají v nich důvěru atd. A vždy se najde nějaký hlupák co chce z vlaku vystoupit.

pohoda | 25.04.2010 11:29
skvělá pracovnice Zdravím.Znám pani co dělá různé podvodné půjčky,láká z lidí poplatky je prolhaná neplatí dluhy neplatí ani alimenty do práce nechodí a je poradkyní FINCENTRA v Kolíně.Jmenuje se Panenková.Taková poradkyně opravdu stojí za to!!!!

Leopard | 18.05.2010 20:15
Nevěřím Nevěřím,že zná poradce Fincentra, Partners,AWD .... ddd, podmínky všech pojišťoven,,nevěřím,že zná poradce podmínky všech penzijních fondů,nevěřím,že zná poradce podmínky tolika stavebních spořitelen....mimochodem, existuje nějaký seznam poradců, kteří MUSELI odejít z té či oné firmy? Různé tamtamy bijí.....a pár takových jsem u Fincentra našel, tak lidé, bděte !!!! Mám vás rád !!! Čest poctivým, sláva, že jsou i zde výjimky.

Felix | 22.05.2010 10:07
Fincentrum Banka roku - Banda roku Nechápu jak si dovoluje taková firma jako je fincentrum psát články o finančním trhu....

maros | 22.06.2010 14:15
etika etika neetika, vydelavat se musi...z ceho by panove zaplatili dovolenou na Kube...

no name | 04.11.2010 15:09
Fincentrum – černé ovce ČT Koukám že nemít Fincentrum, tak v Partners se nemají o čem bavit. Stačí si porovnat práci poradců Fincentra a jiných a je každému jasné proč tyto články....

klientka | 04.11.2010 15:41
fincentrum Popravdě nevím o čem je tato diskuse, já jsem byla kontaktována obchodníkem OWB a jako finanční plán mi dal kus papíru vytrženého z linkovaného bloku. Za manželem přišel pán od Parnters (a pokud nevěříte mohu ho konkrétně jmenovat) který vystupoval neskutečně arogantně. Evidentně se nám snažil prodat za každou cenu. Po několika mých všetečných otázkách mne poměrně drsně odbyl s tím že jsem na mateřské a vyjařovat se k tomu moho až budu zase plnohodnotná. Po této poznámce mi vyhrkly do očí slzy, takto už mne dlouho nikdo neurazil. Manžel tohoto dotyčného vyhodil z bytu. Stížnost kterou jsme na tohoto poradce podali byla smetena ze stolu, že je to tvrzení proti tvrzení. Dále se s námi nikdo nebavil. Poradce Fincentra mi poradila kamarádka a přesto že jsme již k němu přistupovali s nedůvěrou, byl pro nás milým překvapením. Všechno nám dopodrobna vysvětli a vyýsledek jeho analýzy je že teď platíme na produktech o 2400,-Kč měsíčně méně. Dostali jsme všechno přehledně uspořádáno v šanonu a dokonce nás pán (řká tomu) "servisuje" pravidelně doteď

PetrT | 02.12.2010 13:01
poradci Já teda musim říct, že poradce Fincentra používám už spousty let a jsem s ním spokojen. Vždycky vyřídil co sem potřeboval.

David | 14.12.2010 12:17
nestačím se divit Jak to tady čtu, dá se skoro včechno shrnout v heslech - nízká úroveň, bouchání smluv, přetahování struktur, snaha rychle zbohatnout. A navíc podvádějí v "nezávislém" testu. Našel jsem na netu několik testů FP s různým datem, pokaždé vyhrál někdo jiný (jiná společnost), jestli ono to není spíš o lidech než o firmě. Bouchání smluv s tím souvisí, na druhou stranu, když auto mam a nabízí mi někdo jiný auto, tak se možná podívám na net, jestli platí, co mi o novym autě říkají, u smlouvy asi nápodobně, když podepíšu všechno co přede mnou přistane, tak to není chyba poradce, ale moje, protože jsem debil. Přetahování struktur komentovat nebudu, nabídli víc, business stejný, tak proč si nevydělat něco navíc? To, že se někdo rozhodne odejít z firmy do podobné tady není prvně, ne? Pokud vím, tak na stejném principu vznikly Partners, odloučením od OVB po kauze Halwag (či jak se to píše), jen tahle skupina si založila firmu vlastní. Závěrem asi tolik, když si na to věříš sám, tak si to sám vyřiď, ale pokud ne a domluvíš se s poradcem, tak přesto nenechávej mozek doma. Mimochodem paní na přepážce v bance toho bude určitě vědět víc :-)

HLADÍK | 21.12.2010 14:04
FINCENTRUM Před několika lety jsme se dostali k Fincetru po telefonické domluvě,musím říci že po příjezdu finančního poradce jsme byly velice příjemně překvapeni.Přijel příjemný a slušný pan Bittner a vše nám do podrobna vysvětlil a v pozdější době navrhl jak zhodnotit naše rodinné investice.Po druhé schůzce si od nás odvezl dvě igelitové tažky samých smluv a papírů a za 14 dní přivezl vše složené v šanonu + vše roztříděné.Proto si myslíme že pan Bittner je finanční poradce na správném místě,je prostě jednička,vřele doporučujeme jeho služby.Hladík

no name | 23.01.2011 02:11
Fincentrum... Dobrý den, pročetl jsem si skoro kompletně tuto diskuzi a s úsměvem na tváři mohu říct jen: Všichni tady mluví o podvodech, tahání peněz z lidí, výplachu hlavy atd. Abych byl upřímný může tady vůbec někdo tvrdit, že firma pro, kterou pracuje opravdu splňuje jeho očekávání(pomoc lidem za veliké penize)?? Nebuďte naivní a řekňete si vduchu sami pro sebe, že ne... Urážíte nejen sami sebe, ale i ostatní a je mi líto, že takové diskuze většinou vedou k mystifikaci, pokusu pošpinit cizí jméno či dokonce vytvořit anti-reklamu a získat tak klienty. Každej Business je v něčem dobrý a v něčem ne jde jen o to v jakém poměru. Každý business nejdřívé pomáhá a potom vydělává záleží pouze v jakém poměru. Každý kdo umí vydělat prostě vydělává a nevylívá si srdce na diskuzích. Potkal jsem spoustu lidí co dělají poradce v různých fin.porad. firmách...A stále to samé dokola hrozný kolektiv, tlak, vypovězené smlouvy( STRESS)...a pořád dokola. Znám jednu firmu, kde se tohle něděje, kde se opravdu pomáhá lidema kde se vydělávají pěkné peníze pokud je člověk šikovný a jeho EQ(emoční kvocient) je alespoŇ průměrný což je třeba snad v každém poradenství a nejen finančním....Business je o lidech jsou lidé co mluví a nic nedělají a pak jsou lidi co dělají jsou spokojeni, ale nemají potřebu psát na web jak jsou spokojeni. Bohužel ja jsem jeden z těch co píší a zároveň jsou spokojeni....Takže vzkaz všem co uráží nebo si stěžujé zní: buĎ jděte prodávat párky v rohlíku žádný stress super kolektiv vy, rohlíky, párky, kečup a hořčice a navíc pomáháte lidem od hladu nebo pracujte pro Fincetrum díky ktrému si lidé mohou ty párky dovolit..... pěkný den

Pavel L. | 24.01.2011 11:41
Poradenství Já tedy musím říct, že služeb poradce od Fincentra využívám víc jak dva roky a k mé plnné spokojenosti.