Elagantní oblékání

Z vlastní zkušenosti nemůžete popřít, že pokud se chcete cítit opravdu lehce a uvolněně, nejlepší variantou je tričko s krátkým rukávem. Ale momentální výběr košil a především polokošil tradiční sportovní oblečení snadno zastíní.

Čím nikdy nikiho neurazíte

Pokud si na sebe vezmete košili, ve většině případů si ostudu neuděláte. Tedy jestliže budete mít z čeho vybírat a neomezíte se na už zmíněnou bílou, která je sice konzervativní a neurážející, ale v některých případech může působit nemastně neslaně.

Volit můžete z několika odstínů, které jsou příjemné na oči (a materiálem na tělo) nebo si zvolte rovnou košili či polokošili se vzorem, který na první pohled zaujme.

Co si vybrat?

Z vlastní zkušenosti nemůžete popřít, že pokud se chcete cítit opravdu lehce a uvolněně, nejlepší variantou je tričko s krátkým rukávem. Ale momentální výběr košil a především polokošil tradiční sportovní oblečení snadno zastíní. Rozhodně je košile s krátkým rukávem variabilnější a elegantnější.

Výhody a negativa k polokošili

Největším rozdílem oproti klasické košili je zapínání pouze v její vrchní části, které je střižena ve tvaru písmene V. Zapínání může být na knoflíky, ale třeb i na zip, přičemž límeček zůstává a možné jsou jak krátké, tak i dlouhé rukávy. Polokošile patří nezaměnitelně k tenisu a především u nich platí, že barevné spektrum je neomezené.

Jak si vybrat košili

Zmíněná bílá barva košil se vázala především s obleky a kravatami. Ale tomuto trendu odzvonilo. Nejdříve přišly na řadu odstíny modré a poté se s barvami roztrhl pytel. Ovšem na tom, že to všechno musí ladit k sobě, se nic nezměnilo.

Je možné nosit i bílou košili s jednoduchým vzorem či spíše tlumené pastelové barvy. Kromě barvy a vzoru u košile záleží i na jejím střihu a tvaru manžet a límečků a provedení knoflíčků.

  • Při výběru košile rovněž zvažte, zda je vhodnější krátký nebo dlouhý rukáv.

    Pro oficiální příležitosti je totiž košile s krátkým rukávem nevhodná.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id8751 (vitejdoma.cz/zabava#8266)


Přidat komentář