Chevrolet Captiva

Chevrolet Captiva nabízí cestujícím opravdu mimořádný prostor na předních i zadních sedadlech. Bez jakýchkoliv problémů pojme pět dospělých osob a za příplatek si můžete objednat i třetí řadu sedadel.

Sportovní a energetické autičko

Design vozu Captiva lze popsat jako sportovní a energický. Chevrolet Captiva je prostorné auto do náročného terénu a ještě náročnějšího počasí. Profil a linie tohoto rychlého vozidla zvýrazňují zesílené okraje blatníků, velká kola a zvětšení objemu zadní části. Mezi hlavní znaky Captivy, co se týče designu, patří válcové reflektory ve tvaru hranolu, výklopné kliky a směrové ukazatele na LED bázi.

Vybavení auta

U interiéru Captivy, udělala společnost Chevrolet krok vpřed. Interiér je vyvážený a použité materiály nepůsobí laciným dojmem, jak tomu bývalo u předchozích modelů. Captiva má navíc polokožené čalounění, k dispozici je bohatá výbava s automatickou klimatizací, elektrickými okny i zrcátky, dešťovým senzorem, palubním počítačem nebo tempomatem. Každého jistě zaujme i kvalitní audio soustava s MP3 a osmi reproduktory.

Chevrolet Captiva nabízí cestujícím opravdu mimořádný prostor na předních i zadních sedadlech. Bez jakýchkoliv problémů pojme pět dospělých osob a za příplatek si můžete objednat i třetí řadu sedadel. Řidiče určitě potěší nastavitelnost výšky sedadla i volantu ve dvou směrech.

Stabilizační systém ESP

U Chevroletu Captiva jistě stojí za zmínku stabilizační systém ESP nebo brzdný asistent při prudkém klesání dolů, jenž se vyvolá stisknutím tlačítka uprostřed konzole. Tyto systémy jsou standardně u všech verzí Captivy. Pohon všech kol se aktivuje automaticky po prokluznutí předních kol.

Bezpečný automobil

Chevrolet Captiva je sám o sobě bezpečný automobil a to už jen díky vysokému posezu, který vyvolává pocit neohroženého řidiče. V případě srážky má přední, boční i hlavové airbagy. Jestliže se nepřipoutáte bezpečnostními pásy, dá vám o tom ihned vědět signalizace.

Technické parametry

Chevrolet Captiva
Motor: SOHC 2.0 16V
Počet válců: 4
Objem motoru: 1 991 ccm
Výkon (kW/k): 110/150 při 4 000 ot./min.
Max. rychlost: 186 km/h
Zrychlení z 0 na 100 km/h 10,6 s
Spotřeba (kombinovaná): 7,4 l/km
Rozvor: 2 705 mm
Délka automobilu: 4 635 mm
Výška automobilu: 1 755 mm
Šířka automobilu: 1 850 mm
Max. zatížení vozidla: 2 505 kg

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id8734 (vitejdoma.cz/zabava#8164)


Přidat komentář