Cestování - Legoland v Německu

V legolandu najdete přes 40 atrakcí jako je například jízda na vlnách, rýžování zlata, expedice divokou přírodou či cesta do minulosti. Miniland Vás zaujme známými stavbami světa v měřítku 1 : 25.

Poloha

Legoland v Německu leží kousek od Mnichova u města Günzburg a od Prahy je vzdálen přibližně 550 kilometrů.

Rozdělení parku

  • Miniland
  • Město rytířů
  • Lego X – Treme
  • Země dobrodružství
  • Lego city

Atrakce

V legolandu najdete přes 40 atrakcí jako je například jízda na vlnách, rýžování zlata, expedice divokou přírodou či cesta do minulosti. Miniland Vás zaujme známými stavbami světa v měřítku 1 : 25. V neposlední řadě můžete v Legolandu shlédnout 4D film, pobavit se na horských dráhách, autodromu aj.

Vstupné

Dospělí: 28 Euro (1 - denní), 42 Euro (2 - denní)

Děti od 0 do 2 let: zdarma

Děti od 3 do 11 let: 24 Euro (1 - denní), 36 Euro (2 - denní)

Otevírací doba

Sezóna v Legolandu začíná od 1 dubna a končí 7. listopadu. Otevřeno je denně od 10 hodin.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id8593 (vitejdoma.cz/zabava#6407)


Přidat komentář