Cestování - Karneval a Rio de Janeiro

Krásné pláže, pohádkové aleje, hory, jezera a zátoky. Půvaby Rio de Janeiro nešetří. Nad rušným městem drží na hoře Corcovado stráž socha Krista, ke které se dostanete lanovkou.

Rio de Janeiro

Krásné pláže, pohádkové aleje, hory, jezera a zátoky. Půvaby Rio de Janeiro nešetří. Nad rušným městem drží na hoře Corcovado stráž socha Krista, ke které se dostanete lanovkou.

Zábava na každém kroku

Karneval v Riu je největší a vzrušující show na světě. V ulicích každé městské čtvrti probíhá její vlastní karneval, kde nechybí samba, caipirinha (nápoj z rumu) a spousta naživo hrajících kapel. V hotelích můžete navštívit proslulé plesy, ale mezi nejoblíbenější akce patří velká přehlídka škol žhavé a erotické samby.

Cukrová homole

Žulová skála svou výškou dosahuje 394 m. Cukrová homole poskytuje nejkrásnější výhled na Rio a zátoky celého pobřeží. Lanovkou se dostanete až na vrchol (stanice v údolí se nachází na Praia Vermelha). Jízdenka tam i zpět vás vyjde zhruba na 600 Kč.

Světoznámé pláže

Nejživější pláží je Copacabana, nejkrásnější Ipanema. Exkluzivní servis se vám dostane na pláži Sao Conrado, kde vás budou obskakovat číšníci přilehlých hotelů. Samozřejmostí jsou lehátka a slunečníky.

Zábava a diskotéka

V Riu je spousta diskoték a zábavy. Mezi nejproslavenější patří Help, Avenida Atlantica. Vyhlášenou restaurací je Bella Praia, kam si můžete zajít na vynikající pivo. Užíváte si rádi nočního života? Pak vyzkoušejte noční školy samby.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id8628 (vitejdoma.cz/zabava#7151)


Přidat komentář