Cestování - Jizerské hory

Sportovní středisko Ještěd je nejlépe dostupné středisko zimních sportů, a to nejen pro obyvatele Liberce. Jeho poloha vám umožní strávit zde zimní dovolenou, ale i lyžování během pracovního týdne.

Lyžování - Ještěd v Jizerských horách

Počet vleků: 4
Počet sjezdovek: 1
Poloha: 540 - 1 000 m. n. m.
Večerní lyžování: ano
Obtížnost: modrá, červená, černá
Délka sjezdovek: 8 770 m
Délka běžeckých tratí: 10 km

 • Lyžování na Ještědu v Jizerských horách

  Sportovní středisko Ještěd je nejlépe dostupné středisko zimních sportů, a to nejen pro obyvatele Liberce. Jeho poloha vám umožní strávit zde zimní dovolenou, ale i lyžování během pracovního týdne. Na Ještědu najdete terény vhodné pro každého – ať už to jsou malé děti či nároční lyžaři.

Lyžování - Zimní středisko Bedřichov v Jizerských horách

Počet vleků: 8
Počet sjezdovek: 10
Večerní lyžování: ano
Obtížnost: červená, modrá
Délka sjezdovek: 4 480 m
Délka běžeckých tratí: 80 km

 • Lyžování na Bedřichově v Jizerských horách

  Středisko Bedřichov je v centrální části Jizerských hor. Lyžování je zde vhodné zejména pro rodiny s dětmi. Toto středisko má systém technického zasněžování a každý den nabízí noční lyžování.

Lyžování - Tanvaldský Špičák v Jizerských horách

Počet vleků: 5
Počet sjezdovek: 10
Večerní lyžování: ano
Obtížnost: modrá, červená, černá
Délka sjezdovek: 5 950 m
Délka běžeckých tratí: 76 km

 • Lyžování na Tanvaldském Špičáku

  Tanvaldský Špičák patří mezi nejvýznamnější střediska zimních sportů v České republice a je největším lyžařským centrem Jizerských hor. Sjezdové tratě jsou zde vhodné jak pro úplné začátečníky v lyžování, tak pro opravdu náročné lyžaře.

   

 • Doprava

  Parkoviště naleznete přímo u nástupu na lanovku a vleky.

Lyžování - Středisko Severák v Jizerských horách

Počet vleků: 11
Počet sjezdovek: 11
Večerní lyžování: ano
Obtížnost: červená, modrá
Délka sjezdovek: 3 760 m
Délka běžeckých tratí: 70 km

 • Lyžování na Severáku

  Co se týče lyžování, je středisko Severák vhodné pro rodiny s dětmi. Je zde velké množství lyžařských vleků pro děti s různým profilem sjezdových tratí. Sjezdovka s názvem Jih je vhodná pro náročné lyžaře.

   

 • Doprava

  Parkoviště naleznete přímo u nástupu na vleky a parkování je v ceně jízdného.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id8566 (vitejdoma.cz/zabava#5727)


Přidat komentář