Catherine Ann Bosworth

Hodně se věnovala fotbalu a lakrosu. Vždycky se zajímala o kariéru profesionální jezdkyně na koních a ve čtrnácti letech vyhrála několik cen. Koně miluje dodnes, ale kvůli natáčení se ke svým hřebcům už tak často nedostane.

Catherine Ann Bosworth

Catherine Ann Bosworth se narodila 2. ledna 1983. Americká herečka, kterou původně objevil Robert Redford, se v červenci 2006 objeví v českých kinech ve snímku Superman se vrací.

Kde se slečna narodila

Narozena v Los Angeles, od narození trpí chorobou, která způsobuje, že zatímco levé oko má modré, pravé je zčásti oříškově hnědé. Stále se stěhovali, což způsobilo, že neustále měnila školy.

 • Co na to Kate Bosworth samotná?

  „Nikdo mě neznal, já nikoho neznala. Byla jsem stydlivá a dodnes mě bodá u srdce, když si vybavím ten pocit, když jdete s tácem, na kterém máte oběd, a nemáte si kde a ke komu sednout.”

Elita studentů

Přes své problémy se sebedůvěrou a stále se měnícím prostředím, se Kate zvládla naučit španělsky a dokonce se stala členem National Honor Society, což je společenství elitních studentů.

Kariéra profesionální jezdkyně

Hodně se věnovala fotbalu a lakrosu. Vždycky se zajímala o kariéru profesionální jezdkyně na koních a ve čtrnácti letech vyhrála několik cen. Koně miluje dodnes, ale kvůli natáčení se ke svým hřebcům už tak často nedostane. Hollywood nerad riskuje, že se mu herci během tvorby filmu zraní pádem z koně.

Od koní k návratu Supermana

Její kariéru herečky započalo výběrové řízení na film Roberta Redforda Zaříkávač koní v roce 1998, kde hledali zkušenou jezdkyni. To Kate splňovala, takže byla přijata. Po několika menších rolích se přestěhovala z New Yorku do Los Angeles, aby byla blíže k epicentru. Pravděpodobně se to oplatilo, protože dostala hlavní roli ve filmu Osudové léto. To jí rozšířilo výběr a od filmu Tajná přání se dostáváme k novému Supermanovi z roku 2006.

Něco málo ze života

 • Lois z filmu Superman se vrací a zvířátka

  Kate chová dvě kočky jménem Louise a Dusty. V roce 2004 také na dovolené v Maroku „adoptovala” psa jménem Lila. Stále miluje koně, ale jak již jsem výše zmínil, už se k nim nemůže dostat tak často.

 • Lois ze snímku Superman returns stále studuje

  Bosworth je přihlášena na Princetonskou univerzitu, ale vzhledem k celkové zaneprázdněnosti odkládá studium na pozdější dobu

 • Superman vs. pirát

  Kate Bosworth v současnosti chodí s Orlando Bloomem, který bude shodou okolností hrát ve stejném filmu, který se připravuje na rok 2007.

 • Maxim, nejžhavějších sto a Kate Bosworth

  Filmová Lois Lane se umístila na osmé příčce ze 100 nejžhavějších dívek časopisu Maxim (Hot 100). Pro související článek klikněte zde.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id8825 (vitejdoma.cz/zabava#8500)


Přidat komentář