Café Industrial, to je jedinečný hudební zážitek

Chcete se alespoň na chvíli ocitnout ve stavu naprosté uvolněnosti a být vzdáleni hektickému světu kolem Vás? Právě takové pocity ve Vás vyvolá poslech debutového alba skupiny Café Industrial, jež nese název Ostrovy.

Vznik kapely Café Industrial

Kapela Café Industrial se objevila na scéně Moravskoslezského kraje roku 2002 a svou hudbou si postupně začala získávat více a více příznivců. Při poslechu jejich písní se můžete těšit na směs folku, jazzu a ambientu. Už po pár tónech se ve Vás rozhostí jakási zvláštní harmonie a klid. Do písní je však třeba se plně ponořit. Jen tak se můžete ocitnout v niterném poetickém světě a ten venkovní nechat ležet za zády.

Album Ostrovy, vydané v lednu 2011, obsahuje dvanáct skladeb, kterým vdechli život členové skupiny Café Industrial. Mezi ně patří František Kuča, frontman kapely, který hraje na kytaru a skládá texty, dále Veronika Vlčková se svou příčnou flétnou, Marcela Kučová - soprán a tenor saxofon, Ondřej Pyš, baskytarista, a Viktor Dořičák, jenž vládne bicím. Album Ostrovy vzniklo v** hudební produkci Petra Bindera**.

Koncerty kapely Café Industrial

Hudební skupina Café Industrial z Ostravy, pojmenovaná po již zaniklé vítkovické kavárně, si za své mnohaleté působení prošla dlouhou cestou, na níž se odehrál například společný koncert s kapelou Buty, Ivou Bittovou nebo dánsko-faerskou skupinou Valravn.*** ** ***D ále se*** ** ***účast nili festivalu Colours Of Ostrava, reprezent ovali Ostrav u v rámci kandidatury na Evropské hlavní město kultury 2015 atd. Písně kapely se objevily také v televizních pořadech.

Na svých koncertech si kapela Café Industrial vytváří **vztah mezi sebou a diváky, a to například** improvizací**, kdy přímo na místě ** vznikají písně** na jejich přání. ** Diváci jsou tak vtaženi do dění a koncert je pro opravdovým zážitkem.

Nezbývá než připojit praktickou radu na závěr. Kdo si chce jemné tóny hudební skupiny Café Industrial** plně vychutnat, nechť nastraží uši a otevře svou mysl. ** Rázem se ocitne ve světě, kde na něj nikdo nemůže, a jediné, co bude vnímat, je hladivé umění poezie.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id8877 (vitejdoma.cz/zabava#9838)


Diskuze a zkušenosti

Marta | 14.10.2011 22:55
Ostrovy Ostrovy jsou moje nejoblíbenější deska tohoto roku! Pouštím si je doma každý týden (jenom manža to trochu nevydýchává). :-) Moc děkuju, že takové kapely sou.

Mantor | 24.02.2012 07:22
Café Industrial Perfektní koncert Café Industrial!


Přidat komentář