BMW Z4 M Coupé

Výrobci dali tomuto kupé dynamický charakter, jenž je více zaměřený na nadšené řidiče. Takové řízení je rychlejší než u BMW M Roadsteru, diferenciál je nastavený na ostřejší nájezdy do zatáček, pružiny a tlumiče jsou tvrdší a zadní stabilizátor silnější.

Krása autíčka

Libí se vám vzácná a extrémní auta? Potom se vám určitě budu líbit i BMW Z4 M Coupé. Ovšem předem plánovaný nízký počet vyrobených kusů znamená, že tento automobil na silnici jen tak nepotkáte.

Další moderní a sportovní vůz - Hyundai Getz

Co skrývá pod kapotou

Základem Z4 M Coupé je výborný řadový šestiválec o výkonu 343 koní. Dále má toto autíčko elektronicky řízený samosvorný diferenciál, vynikající brzdy a součásti podvozku z řady M3 CSL.

Výrobci dali tomuto kupé dynamický charakter, jenž je více zaměřený na nadšené řidiče. Takové řízení je rychlejší než u BMW M Roadsteru, diferenciál je nastavený na ostřejší nájezdy do zatáček, pružiny a tlumiče jsou tvrdší a zadní stabilizátor silnější.

Charakteristika autíčka

Tak jako všechny modely BMW řady M, je i model Z4 M Coupé k dostání v několika barvách se speciálně navrženou úpravou. K výběru jsou tři povrchové laky a pět odstínů metalízy, zatímco interiér vozidla je k dispozici ve čtyřech odstínech kůže, dvou alternativách kůže a třech variantách vnitřní úpravy.

Přitažlivý exteriér tohoto BMW zakončují osmnáctipalcová kola a mohutná záď se čtyřmi chromovými výfuky.

Technické parametry

BMW Z4 M Coupé
Motor: šestiválec/zážehový
Obsah motoru:
3,246 cm3
Nejvyšší výkon:
252 kW
Nejvyšší točivý moment:
365 Nm
Max. rychlost:
250 km/h
Zrychlení z 0 na 100 km/h
5,0 s
Spotřeba ve městě:
18,2 l/100km
Spotřeba mimo město:
8,6 l/100km
Objem nádrže:
55 l
Délka automobilu:
4 113 mm
Šířka automobilu:
1 781 mm
Výška automobilu:
1 302 mm
## Přibližná cena

I když cena tohoto automobilu nebyla ještě stanovena, dá se předpokládat, že se bude blížit k hranici 2,5 miliónů korun.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id8750 (vitejdoma.cz/zabava#8260)


Přidat komentář