Autopůjčovny

Ujasněte si, jaký postup půjčovna uplatňuje v případě vámi zaviněné nehody i v případě, pokud nejste viníkem. Zeptejte se na možnost přistavení náhradního vozidla, dojde–li k poruše nebo nehodě a především, zda se tato náhrada nějak dotkne vaší peněženky.

Autopůjčovny

Půjčit si auto je obzvlášť výhodné, když letíte nebo jedete do vzdálenějšího města a je nemožné, abyste si vzali s sebou své nebo firemní vozidlo či automobil jednoduše nevlastníte vůbec a chcete ho využít pro pracovní či cestovatelské účely.

Mnohdy se půjčení auta vyplatí více, než cestovat vlaky a autobusy i při využití slev. Počítejte však s tím, že doba pronájmu je většinou minimálně 24 hodin, je tedy třeba dobře si naplánovat, jak nejlépe tento dopravní prostředek využít.

 • Autopůjčovny – vybírejte pečlivě

  Při zjištění, že se půjčení auta nevyhnete, si dejte pozor na pár základních věcí.

Vytvořte si seznam

Najděte si všechny autopůjčovny, který by v daném místě připadaly v úvahu. Neorientujte se pouze podle ceny, zjistěte si dopředu (pokud je to možné) i informace o dalších aspektech pronájmu.

Zjistěte si otevírací dobu

Vysondujte nejen kdy mají jednotlivé autopůjčovny svou otevírací dobu, ale jestli je možné, domluvte se i na postupu, když otevřeno nebude.

Pozjišťujte, jak byste se měli zachovat v případě problémů mimo provozní hodiny.

 • Autopůjčovny – co dělat v případě poruchy, havárie a jiných obtíží

  Ujasněte si, jaký postup půjčovna uplatňuje v případě vámi zaviněné nehody i v případě, pokud nejste viníkem. Zeptejte se na možnost přistavení náhradního vozidla, dojde–li k poruše nebo nehodě a především, zda se tato náhrada nějak dotkne vaší peněženky. Důležité je také, u jaké pojišťovny je autopůjčovna registrována, souvisí to s úrovní asistenčních služeb.

Smlouva o půjčce

Po příjezdu na místo si projděte smlouvu o pronájmu a zkontrolujte podle toho, co je v ní napsáno i stav auta, které budete používat. Smlouva o pronájmu je důležitá i pokud si chcete pronajmout byt. Nechte si do smlouvy napsat všechny případné nedostatky, které by vozidlo mohlo obsahovat. Není tím myšleno to, že by mu chybělo třeba kolo, ale i drobná oděrka laku by mohla při vrácení vyvolat spor, kdo ji způsobil.

 • Jak často provádějí autopůjčovny prohlídku svých vozidel?

  I tuto záležitost byste měli mít na mysli. Jedná se přece jen o to, že chcete s autem jezdit, ne věčně čekat na opraváře. Rovněž se dohodněte, jak by případná oprava probíhala a v jaké lokalitě ji lze zajistit.

Pečlivé vybírání firem

A v neposlední řadě si pečlivě vyptejte na cenové podmínky, co budete muset zaplatit, ale i na slevy a třeba i to, kdy se do vašeho pronájmu započítává další den.

 • Autopůjčovny by měly ušetřit vaše peníze a starosti s dopravou

  Vybírejte pečlivě a srovnávejte několik firem, abyste později nezjistili, že by se vám vyplatilo vzít si své vlastní auto. Abyste auto neponičili, bezpečně upevněte také svého zvířecího mazlíčka.

 Autopůjčovna v Praze a okolí

Pokud nemáte čas srovnávat jednotlivé autopůjčovny poradíme Vám obrátit se na autopůjčovnu Šebek zde. Tato autopůjčovna zaručuje kvalitu svých služeb již 15. rokem. Půjčuje auta pouze v kvalitním technickém stavu. Svůj autopark stále renovují, tak aby si každý zákazník vybral takové auto, které mu bude nejlépe vyhovovat. Pronájem aut se zaměřuje na auta typu Škoda.
V ceně pronájmu jsou zahrnuty tyto služby:
- neomezený limit km - kompletní servis automobilů - kompletní mytí automobilů vč. interiéru - dálniční známka pro ČR - logistika - přistavení a vyzvednutí vozu po Praze a okolí při zapůjčení na 3 a více dní - vyzvednutí a navrácení vozu na místo určené nájemcem v případě oprav - komplexní pojištění s 5% spoluúčastí (ČR, Evropa) vč. zákonného pojištění - poplatky za autoradio - náhradní vozidlo v případě oprav, servisu, poruchy nebo havárie po celé Evropě

Ceny jsou konečné, včetně DPH a bez dalších poplatků. Pokud se obrátíte na tuto autopůjčovnu, budete s jejich službami spokojeni.

 

 

 

 

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id8802 (vitejdoma.cz/zabava#8413)


Přidat komentář