All Saints

Nikdo nevěřil, že se skupina dá někdy znovu dohromady. Stalo se však nemožné a po pěti letech jsou Všichni svatí, jak zní název kapely v překladu, zpátky na hudební scéně. Ze svého nového alba Studio 1 uvedla kapela jako první singl Rock Steady.

Britská kapela All Saints

Britská kapela All Saints byla založena v roce 1997. Tvoří ji Melanie Blatt (zpěv), černoška Shaznay T. Lewis (zpěv, rap) a sestry Natalie Jane Appleton (zpěv) a Nicole Marie Appleton. M. Blatt a T. V jejich hudbě převažují prvky soulu a rapu. Všechny dívky se nějaký čas před vznikem skupiny věnovaly hudbě profesionálně. Jejich prvním větším hitem bylo I Know Where It´s At a singl Never Ever, který se dostal až na špici britské hitparády.

  • Rozpad kapely All Saints a vlastní deska sester Appletonových

    V roce 2001 se ale skupina rozpadla. Jakmile za kapelou sestry Appletonovy práskly dveřmi, provdaly se za britské hudební hvězdy (Nicole za zpěváka Oasis a Natalie za Liama Howletta z kapely Prodigy) a natočily svou vlastní, mnohem razantnější a rockovější desku s názvem Aloud, což znamená Nahlas. Natalie a Nicole se rozhodly razit si svou vlastní cestu, ale takového úspěchu, jaký zažily s kapelou, se už jim dosáhnout nepodařilo. Alba All Saints:

  • 1998 - All Saints

  • 2000 - Saints & Sinners
  • 2005 - Studio 1

Neuvěřitelný comeback kapely

Nikdo nevěřil, že se skupina dá někdy znovu dohromady. Stalo se však nemožné a po pěti letech jsou Všichni svatí, jak zní název kapely v překladu, zpátky na hudební scéně. Ze svého nového alba Studio 1 uvedla kapela jako první singl Rock Steady. S pořadí písní si děvčata hlavu nelámou, uvádějí je tak, jak jdou na desce popořadě. A zatím jim tato strategie – nestrategie vychází. Rock Steady se už nyní tlačí na přední příčky hitparád.

Pomocné ruky děvčatům

Na novém albu se podílel Karl Gordon, který děvčatům pomáhal od jejich začátků, ale také Rick Nowels, který spolupracoval i s Madonnou a Dido. V singlech se tentokrát objevují i prvky reggea, ska nebo dancehall.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id8721 (vitejdoma.cz/zabava#8072)


Přidat komentář