Vibe Therapy Vibrátor

Dnešní nabídka erotických pomůcek je tak široká, že se ozvláštňují i běžně dostupné prostředky. Jaký posun je v oblasti vibrátorů? Máme pro vás horký tip, který se vám bude líbit. Vibe Therapy.

Vibrátory jsou jednou z nejoblíbenějších erotických pomůcek, které jsou na trhu dostupné. Inovace se týkají třeba výběru materiálů, designu, zpracování povrchu, mechanických vymožeností a podobně. Vibrátory jsou velmi účinnou pomůckou, které jsou vhodné pro muže i ženy, můžete je používat sami i v páru. Proto je nabídka těchto dráždidel tak pestrá. Podívejme se na novinku zvanou Vibe Therapy Vibrátor.

Vibe Therapy Vibrátor

Tento typ** vibrátoru** má velmi elegantní tvar, který se dobře přizpůsobí každému prostředí. I když teoreticky na dezén jako ozdobu by se hledět nemělo, spousta uživatelů si přeje, aby i vibrátory byl pěkné a esteticky přijatelné. Vibe Therapy Vibrátor je ze silikonu a má navíc jednu příznivou vlastnost, kterou ostatní pomůcky nemají. Jaká je? Má proměnlivý průměr, takže se přizpůsobí kterémukoli obvodu otvoru a jeho vnitřnímu prostředí. Povrch a materiál navíc nedráždí sliznice, takže jej můžete používat, i když máte třeba alergie nebo jste jinak citliví.

Vibe Therapy Vibrátor má na boku po celé své délce širokou rýhu, která dokáže dráždit nervová zakončení a tím pádem vás lépe vzruší. Díky materiálu samotnému se s ním dokonale manipuluje a ovládání je velmi snadné. Vibrátor se přizpůsobí i teplotě těla, což je rovněž velmi podstatné. Díky tomu pak pomůcku nevnímáte jako umělý stroj, ale jako klasickou část lidského těla, tudíž se přiblíží co nejvíce přirozenosti.

Ovládání

Vibrátor má se ovládá dvěma tlačítky. Jeden slouží k zapínání a druhý je určen ke stupňům dráždění. Celkem má vibrátor 7 vibrací. 3 stupně mají plynulé vibrace a 4 stupně jsou pak tzv. pulzní vibrace, které se mění v časech a s různou intenzitou. Díky ohebnosti materiálu si tak můžete nejlépe najít tu svoji pozici, která vám bude vyhovovat. Vibrační motor sám o sobě je pak ve špičce, tudíž nejvyšší vibrace jsou hned na vršku pomůcky.

Výhoda

Co má tento vibrátor za výhodu? Je vodotěsný, takže se dá použít i ve sprše. Součástí balení je i sáček, díky kterému můžete vibrátor vždy převážet. Je to tak skladná, diskrétní a inovativní pomůcka, která by vám neměla chybět.

Vibrátor můžete mít v různých barvách, je dlouhý 17,5 cm, má průměr 2,5 cm, maximální průměr je 3,5 cm. Napájení je na 2 AA baterie. Materiál je přesně chirurgický silikon a plast na ovladači. Vyberte si tedy ten svůj. Vibrátor si můžete použít za každých okolností, jak s někým tak i v soukromí. Také je můžete využít i ve sprše, což je výhoda oproti jiným. Vibrátory stojí kolem 2000 korun, což není zase tolik oproti ostatním pomůckám, takže investujte do rozkoše, kterou můžete užívat sami nebo s někým sdílet.

Více na http://www.vibe-therapy.cz/

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id8540 (vitejdoma.cz/zabava#9848)


Přidat komentář