Shrek třetí

Král Harold má na kahánku, je proto zřejmé, že musí vládu v království Za sedmero horami někomu předat. Ještě jasnější pak je, že nástupce trůnu se musí stát manžel jeho nejjasnější dcery Fiony.

Zkrácený obsah

Král Harold má na kahánku, je proto zřejmé, že musí vládu v království Za sedmero horami někomu předat. Ještě jasnější pak je, že nástupce trůnu se musí stát manžel jeho nejjasnější dcery Fiony.

Shrek se ovšem vyhlídkám na kralování brání tak intenzivně, že se rozhodně raději přemlouvat Fionina bratrance, teenagera Artuše, aby si on nasadil královskou korunu. Nejdřív ho však musí najít a udělat z něj chlapa.

Zatímco Shrek, Oslík a Kocour v botách se vydají na dobrodružnou expedici, Fiona má úplně jiné starosti. Absence mužského elementu v království se rozhodne zneužít již jednou odpálkovaný Krasoň, jenž se chce s pomocí záporných pohádkových postav zmocnit vlády na zemi Za sedmero horami násilím.

Fiona je ale především Zlobryně a až poté princezna, a proto se Krasoňovi a jeho zlé armádě postaví. Navíc není sama, protože v první linii s ní kromě královny Lilien kráčí i svůdné komando princezen, jakými jsou Sněhurka, Šípková Růženka či Popelka, které jsou odhodlány využít všechny své přednosti v boji…

Již teď je jisté, že ve Shrekovi třetím bude pořádně veselo, a to jsme tu ještě nezmínili draslíky, což jsou roztomilí potomci Oslíka a Dračice, a jedno překvapení, které Fiona přede všemi tají. Věřte, že se ve trojce Shreka máte na co těšit.

Základní informace o filmu

Délka filmu: 93 min.
Žánr: animovaná fantasy komedie
Režie: Chris Miller, Raman Hui
Hrají: Mike Myers, Eddie Murphy, Cameron Diaz, Antonio Banderas, John Cleese, Justin Timberlake, Julie Andrews, Rupert Everett, Eric Idle, John Krasinski, Ian McShane, Conrad Vernon
Vyrobeno: USA 2007

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id8472 (vitejdoma.cz/zabava#7802)


Přidat komentář