Saw 3

Roli doktorky Lynn Denlon přijala herečka Bar Soomekh, roli Jeffa Argus MacFayden. Vraha, Johna Kramera, který si říká Jigsaw se opět ujal Tobin Bell. Režie snímku se chopila autorská dvojice Darren Lynn Bousman a Leigh Whannell..

Přibližná charakteristika filmu

Téma třetího dílu Saw je stejné jako u dvou předchozích: lidé, kteří se chtějí dostat ze zajetí musí projít krutými zkouškami. Vrah nutí své oběti bojovat o život hraním mimořádně nechutných a morbidních her. Duch, v jakém se film nese, jasně vystihuje slogan: „Kolik krve byste prolili, abyste zůstali naživu?“

Další na seznamu vyvolených obětí se stane doktorka Lynn Denlon. Jednou po noční službě v nemocnici je unesena a odvedena do opuštěného skladiště, kde čeká vrah - Jigsaw. Doktorka má za úkol udržet nemocného vraha naživu, dokud se Jeffovi nepodaří dokončit jeho hru. Jenomže Jigsaw nikdy není tak nemocný, aby svou hru nemohl dohrát..

Kdo vše se podílel na tomto filmu

Roli doktorky Lynn Denlon přijala herečka Bar Soomekh, roli Jeffa Argus MacFayden. Vraha, Johna Kramera, který si říká Jigsaw se opět ujal Tobin Bell. Režie snímku se chopila autorská dvojice Darren Lynn Bousman a Leigh Whannell..

Jaký je ohlas na film

V Americe důmyslně naplánovali premiéru třetího dílu hororové série Saw na Halloween. Snímek se stal okamžitě nejnavštěvovanějším, jen během jediného víkendu vydělal více než 34 milionu dolarů. Úspěšnost daleko přesáhla předchozí díly hororu.

Film je jenom pro silné nátury!

Úspěšnost hororového trháku Saw 3 má však i druhou stranu mince. Ohromná porce násilí vyvolala řadu kritických reakcí. Lidé v kinech doslova omdlévají. Dva diváci již díky snímku skončili v nemocnici. Saw 3 je určen jen pro silné. A pro ty již nyní tvůrci střádají plány na další díl...

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id8511 (vitejdoma.cz/zabava#8107)


Přidat komentář