Prázdniny pana Beana

Další z úspěšných snímků pana Beana se tentokrát odehrává ve Francii, kde se „pan Fazole” rozhodl strávit prázdniny. S úmyslem trochu si odpočinout a poznat zdejší památky se vydává na Francouzskou riviéru.

Pravá filmová katastrofa.

Další z úspěšných snímků pana Beana se tentokrát odehrává ve Francii, kde se „pan Fazole” rozhodl strávit prázdniny. S úmyslem trochu si odpočinout a poznat zdejší památky se vydává na Francouzskou riviéru. Pohodová cesta se ale brzy změní v sérii zmatků, nehod a katastrof, které končí až na filmovém festivalu v Cannes. Bean, to je ta pravá filmová katastrofa.

Herecké obsazení

Věřte tomu nebo ne, kromě dalších filmových hvězd jako je Jean Rochefort nebo William Dafoe se ve snímku objeví i český herec – Karel Roden, a to v roli otce malého chlapce, o kterého bude Bean během cesty proti své vůli pečovat.

Rowan Sebastian Atkinson

Rowan Sebastian Atkinson, představitel pana Beana, se narodil 8. ledna 1956 v Anglii. Už jako malý chlapec měl zvláštní nadání rozesmívat lidi. Vystudoval elektrotechniku, ale v roce 1990 stvořil postavu pana Beana a od té doby jej celý svět spojuje s tímto sympatickým zmatkářem. Psal také krátké scénáře pro televizní komedie, jeho největší scénáristickým dílem je zatím film Černá zmije, kde si také zahrál. Mezi jeho další počiny patří role ve filmech Nikdy neříkej nikdy, Čtyři svatby a jeden pohřeb, Žhavé výstřely, Mr. Bean: největší filmová katastrofa, Milionový závod, Johnny English ad.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id8485 (vitejdoma.cz/zabava#7907)


Přidat komentář