Piráti z Karibiku 3 - Na konci světa

Období pirátu se blíží ke konci, ale doposud nebyla vyřešena konečná rozepře. Will Turner se plaví na daleký východ, aby našel magické mapy, které mu pomohou najít skříňku Davyho Jonese a zachránit tak svého přítele Jacka.

Charakteristika filmu

I v pokračování filmu Piráti z Karibiku 2 – Truhla mrtvého muže, jenž v roce 2006 lámal rekordy, se můžete těšit na hrdiny Willa Turnera (Orlando Bloom) a Elizabeth Swannovou (Keira Knightley).

Ti se přidali ke kapitánu Barbossovi a zoufale pátrají po kapitánu Jacku Sparrowovi (Johnny Depp), aby ho mohli vysvobodit z pasti ve skříňce Davyho Jonese zatímco strašidelná loď duchů Bludný Holanďan a Davy Jones, pod kontrolou Východní indické obchodní společnosti rozsévají zkázu všude po sedmi mořích.

Období pirátu se blíží ke konci, ale doposud nebyla vyřešena konečná rozepře. Will Turner se plaví na daleký východ, aby našel magické mapy, které mu pomohou najít skříňku Davyho Jonese a zachránit tak svého přítele Jacka.

Jacka zachrání, ale… Davy Jones, lord Curter Beckett, zuřivý asijský pirát Sao Feng a kapitán James Norrington zformovali nepřátelské spojenectví, které ohrožuje Jacka Sparrowa, Willa Turnera, Elizabeth Swann, jejich nového přítele kapitána Barbossa a všechny piráty na světě.

Aby dosáhl vítězství, musí Jack se svou posádkou plout mimo okraj mapy, do nezmapovaného teritoria sedmi moří. Na Shipwreck Island (Ostrov vraků) až na konec světa…

Základní informace

Délka filmu: 168 min.
Žánr: dobrodružný film
Režie: Gore Verbinski
Scénář: Terry Rossio, Ted Elliott
Hrají: Johnny Depp, Orlando Bloom, Keira Knightley, Yun-Fat Chow, Martin Klebba
Vyrobeno: USA, 2007

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id8473 (vitejdoma.cz/zabava#7817)


Přidat komentář