Ostrava drink taxi

Skvělá, nová služba, která usnadní život řadě lidí. Zejména těm, kterým se občas stane, že se zapomenou a dají si skleničku alkoholu s přáteli, i když přijeli automobilem. Již jste ji vyzkoušeli?

Občas se to může stát každému. Jedete někam automobilem a potkáte známé, které jste velmi dlouho neviděli. Posedíte v kavárně či restauraci a zábava nabírá na obrátkách. Vždyť je toho tolik, co se událo od vašeho posledního setkání. Nějak se zapomenete a objednáte si sklenku vína či pivo a problém je na světě. S alkoholem v krvi za volant sednout nemůžete. A pokud to uděláte, hrozí vám postih nebo můžete i způsobit úraz.

Alkohol za volantem

Ano alkohol a řízení je velký problém. Pokud tedy potřebujete řídit a máte v krvi nějaké ty promile, pak máte hned tři možnosti. Ovšem jen jedna je ta správná, která vám pomůže ke klidu a bezpečně k domovu i s vaším vozem. Ta první již byla nastíněna. Tedy usednout za volant i s rizikem, že vás chytne silniční kontrola a zjistí, že řídíte pod vlivem. Zde riskujete trestné body i vysokou pokutu, stejně jako odebrání řidičského průkazu na určitou dobu. Stejným rizikem je i nehoda, kde poškodíte své i cizí auto a můžete způsobit zranění i smrt. Druhá možnost je lepší a bezpečnější, ale i náročnější. Můžete vůz nechat na místě a odjet domů hromadnou dopravou. Cestování není příjemné, ale je bezpečné. Ovšem váš vůz v bezpečí není. Do rána ho může kdokoli vykrást nebo jen tak z legrace poškodit. Vandalů je dnes dost. Třetí možnost je využití nové služby drink taxi, kterou si můžete objednat nonstop a která zajistí odvoz vás i vašeho vozu zcela bezpečně a za příjemnou cenu, kam jen budete potřebovat.

Co je drink taxi?

Jde o novou službu, která má výjimečný charakter. Je diskrétní, rychlá, pomáhá vždy, když je zapotřebí. Z názvu drink taxi může plynout, že jde o dopravu taxi služby s drinkem, tedy s podáváním alkoholu. Opak je pravdou. Jde o moderní dopravu klientů a jejich vozů. Tato služba nabízí odvoz každému řidiči, který je z nějakého důvodu indisponován a nemůže řídit svůj vůz. Služba drink taxi po objednání přijede a odveze řidiče jeho vlastním vozem na místě spolujezdce tam, kam bude potřebovat. Objednat si ji můžete i v Ostravě. Kontakty získáte na internetové adrese www.drink-taxi-ostrava.cz.

Výhody Ostrava drink taxi

Služba je k dispozici 24 hodin denně, a to za velmi příjemnou cenu. Povezou vás prověření, profesionální řidiči, kteří jsou velmi disciplinovaní a příjemní. Celý převoz vás i vašeho vozu je tedy bezpečný. Řidiči jsou školeni na řízení všech možných dostupných značek vozů. Přesednout tedy z jednoho vozu do druhého a bezpečně vůz převést i s jeho majitelem, je pro ně samozřejmou záležitostí. Využít službu drink taxi Ostrava se opravdu vyplatí.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id8542 (vitejdoma.cz/zabava#9852)


Přidat komentář