Laser game

Laser game je společenská hra určena všem, kteří vlastní dobrodružnou povahu a chtějí příjemně prožít odpoledne. Hru mohou hrát nejméně tři hráči, ale je zde nepsané pravidlo, že čím více hráčů, tím větší legrace.

Let´s go!

Laser game je společenská hra určena všem, kteří vlastní dobrodružnou povahu a chtějí příjemně prožít odpoledne. Hru mohou hrát nejméně tři hráči, ale je zde nepsané pravidlo, že čím více hráčů, tím větší legrace, proto se doporučuje hrát nejméně v šesti až osmi lidech. Hru může hrát ale až 21 hráčů.

Pravidla a průběh hry

Těmi základními jsou sólo hry, kdy je každý proti každému, nebo týmové hry, kdy hrají skupiny proti sobě. Hraje se v hrací aréně o přibližné rozloze 500 m2. Hráči mají na sobě oblečené vesty se čtyřmi různými terči, které jsou také jinak bodově hodnocené. Každý z hráčů je vybaven laserovou puškou, kterou se snaží zasáhnout dané terče ostatních hráčů, a tím je na 4 sekundy paralyzovat. Úspěšní střelci sbírají body, zasažení body naopak ztrácejí.

Co na to říká zdraví?

Laser je v této hře zdravotně neškodný a plně certifikovaný, neškodí dokonce ani zraku. Celá hra trvá dvacet minut. Na konci personál z vést sejme výsledky a každý se dozví, jak byl ve hře úspěšný, kolikrát byl zasažen nebo kolikrát zasáhl někoho jiného.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id8519 (vitejdoma.cz/zabava#8183)


Přidat komentář