Inferno

Jak už z názvu vyplývá, jedná se o pekelný titul. Agent Ryan Lennox není žádný svatoušek. Pracuje pro pekelnou agenturu Abyss, která sídlí na Zemi. Její starostí je získání a bojování s hlavním nepřítelem – samotným Nebem.

Základní informace

Výrobce: Metropolis Software
Platforma: PC (Box 360)
Žánr: akční střílečka
Minimální konfigurace: 1,7 GHz, 512 MB RAM, 128 MB grafická karta, 2GB na HDD

Něco málo ze hry

Jak už z názvu vyplývá, jedná se o pekelný titul. Agent Ryan Lennox není žádný svatoušek. Pracuje pro pekelnou agenturu Abyss, která sídlí na Zemi. Její starostí je získání a bojování s hlavním nepřítelem – samotným Nebem.

Charakteristika hry

Úrovně hry jsou velmi originální a do detailu provedené. Dohromady navštívíte pět kampaní, které mají určitý počet prostředí, a to naprosto odlišných. Těšit se můžete na přestřelky na pusté silnici, v restauraci, na středověkém hradě a několik desítek kulek vystřílíte v jedné vesničce.

Agent Ryan není jen tak nějaký člověk, vlastní pár kouzel. Proto budeme mít možnost teleportace, nočního vidění nebo klasického fireballu. Tak jako v každých hrách i v Infernalu jsou kouzla závislá na maně. Tu získáte za každého mrtvého nepřítele, ze kterého ji nasajete.

  • Přečtěte si článek Zbraně - pistole jako miláček

    Jestliže vám many budou scházet, přijdou na řadu lidské zbraně. Základem jsou klasické pistole, ale užijete si i granáty, plamenomet, kulomet, samopal, raketomet a další.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id8491 (vitejdoma.cz/zabava#7944)


Přidat komentář