Happy Tree Friends

Kdybyste se na Happy Tree Friends dívali očima rodiče, který má malé děti, určitě by se ve vás krve nedořezal (narozdíl od hrdinů těchto krátkých skečů). A přitom to začíná tak nevinně, štěbetavou znělkou a většinou idylickým úvodem.

Roztomilo až krvavo

Kdybyste se na Happy Tree Friends dívali očima rodiče, který má malé děti, určitě by se ve vás krve nedořezal (narozdíl od hrdinů těchto krátkých skečů). A přitom to začíná tak nevinně, štěbetavou znělkou a většinou idylickým úvodem, kde dominují příjemné pastelové barvy a příjemná až lyrická atmosféra. Poté se však nevinné příhody zvrtnou do masakrózních rozměrů.

Legrace až do roztrhání těla

Je zřejmé, že Happy Tree Friends částěčně vycházejí například ze South Parku, tam však některé úlety a morbidnosti (především v každém díle různorodě umírající Kenny) patřily k mnoha dílům celého konceptu. Ještě blíže mají Happy Tree Friends k Itchymu a Scratchymu, jejichž šílené historky občas proletí televizí u Simpsonů.

Pokud však patříte k lidem s velkým nadhledem a zase vás tak něco nerozhodí, určitě si některé díly užijete. Anebo zůstanete taky jen nevěřícně koukat na obrazovku.

S kým máte tu čest

V Happy Tree Friends potkáte na rozdíl od zmíněného South Parku nebo Simpsonů více hrdinů. Tvůrci tohoto animovaného krvavého divadla Kenn Navarro, Aubrey Ankrum a Rhode Montijo vytvořili 21 postaviček, které vypadají jako figurky z nějakého čínského nebo japonského seriálu pro děti.

Ve třech nebo čtyřech minutách se z těchto mazlíčků většinou stanou krvavé kusy, ať už provádějí cokoliv. Jediným, komu se daří většinou všechno ustát bez úhony je modrý los Lumpy.

Z internetu na obrazovky

Pokud vám ještě kamarád neukázal přihodu z Happy Tree Friends na počítači, už ho nemusíte přemlouvat. S vysíláním totiž počítá hudební kanál Óčko, který hodlá překopat své vysílací schéma a Happy Tree Friends by měli být součastí nové tváře televize.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id8526 (vitejdoma.cz/zabava#8299)


Přidat komentář