Dreamgirls

Tento film zachycuje složitou cestu za slávou dívčího tria Dreamettes, jejich vzestupy a pády, oběti, které musely svému snu přinést. Dreamgirls je také film plný skvělé hudby. Film Dreamgirls vznikl podle stejnojmenného divadelního muzikálu.

Dreamgirls

Tento film zachycuje složitou cestu za slávou dívčího tria Dreamettes, jejich vzestupy a pády, oběti, které musely svému snu přinést. Dreamgirls je také film plný skvělé hudby. Film Dreamgirls vznikl podle stejnojmenného divadelního muzikálu, který patří k tomu nejlepšímu, co vzniklo na prknech proslulého divadla Broadway.

O čem tento film je?

Prodavač aut Curtis Taylor by rád prorazil v hudebním průmyslu a touží po vlastní nahrávací společnosti a písničkách, které budou hrát všechna americká rádia. Na místní pěvecké soutěži v Detroitu náhodně tři dívky (Deenu, Effie, Lorrell), které by mu mohly ke splnění jeho snu pomoci. Když tyto tři dívky dostanou nabídku zpívat vokály v písničkách aktuální hudební hvězdy Jamese „Thunder” Earlyho, který účinně mísí rock’n’roll se soulovou muzikou, začínají se jeho sny stávat realitou. Čím dál víc po slávě toužící Curtis si však převážně buduje cestu k vlastní kariéře. Nebude cena, kterou tyto dívky za výstup na vrchol zaplatí, přece jen příliš vysoká?

Popis filmu

 • Délka:

  131 min.

 • Přístupno od:

  12 let

 • Režie:

  Billy Condon

 • Hrají:

  Jamie Foxx, Beyoncé Knowles, Eddie Murphy, Danny Glover, Keith Robinson, Anika Noni Rose, Jennifer Hudson, JoNell Kennedy, Robert Curtis-Brown, John Krasinski, John Lithgow

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id8496 (vitejdoma.cz/zabava#7983)


Přidat komentář