Čtyřkolky

Čtyřkolky, které mají obsah motoru 50 a 70 cm3 jsou vhodné pro ty nejmenší (děti od 6-ti let a výše). Pro bezpečnost mají omezovač rychlosti, který je nastavitelný a bezpečnostní vypínač zastavení, jenž umožňuje rychlé vypnutí mini čtyřkolky.

  Čtyřkolky na centru čtyřkolek a zahradní techniky

Pokud jste milovníky čtyřkolek a toužíte si nějakou koupit nebo si ji třeba jen vypůjčit, pak je zde právě pro Vás Centrum čtyřkolek a zahradní techniky. Tato firma se zabývá prodejem, servisem a půjčovnou čtykolek. Nabízí široký výber všech modelů i značek - od čtyřkolek pro ty nejmenší až po opradu velké a silné stroje - čtyřkolky dětské, sportovní a pracovní.

Kromě čtyřkolek máte na výběr ze zahradní techniky a oblečení.  

Původ a vznik prvních hračiček

Čtyřkolky neboli ATV (All Terezin Vehicle) se začaly vyvíjet a vyrábět v Japonsku v roce 1960. Jedná se o vozidla, která mají výše položený podvozek a masivní kola, než obvyklá vozidla.

Čtyřkolky mají takové vlastnosti, díky kterým mohou jezdit přes různé terény, jakými jsou např. malé říčky, cesty, kopce, pouště aj. Kdysi byly čtyřkolky používány pro vojenské účely, zábavu, zemědělství a cestování.

Obsah motoru - 50 a 70 cm3

Čtyřkolky, které mají obsah motoru 50 a 70 cm3 jsou vhodné pro ty nejmenší (děti od 6-ti let a výše). Pro bezpečnost mají omezovač rychlosti, který je nastavitelný a bezpečnostní vypínač zastavení, jenž umožňuje rychlé vypnutí mini čtyřkolky.

Čtyřkolku pohání ekologický čtyřtaktní motor s variátorem, což znamená, že není nutné míchat olej s benzínem.

Masivní pneumatiky dodávají mini čtyřkolkám stabilitu, která je vhodná v zatáčkách, což je pro malé jezdce důležité.

Mini čtyřkolka je snadno ovladatelná a chráněna proti poškození (i zespodu – rozeta, brzdový kotouč). Má elektrický startér a automatické dobíjení baterie.

Obsah motoru - 200 cm3

Čtyřkolky jejichž obsah motoru je 200 cm3 jsou ideální pro volný čas. Velice snadno se ovládají a nevyžadují drahou údržbu. Ve výbavě mají elektrický startér a čtyřtaktní motor (chlazený vzduchem), jenž má 4 stupně převodu + zpátečku.

Abyste si jízdu skutečně užili, mají čtyřkolky nastavitelné tlumiče a kotoučovou brzdu. Dále má ve výbavě přední světlo s halogenovou lampou, zadní světlo, světla směrová a digitální rychloměr.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id8525 (vitejdoma.cz/zabava#8263)


Přidat komentář