Věštění živě

Potřebujete poradit s otázkami vašeho života? Nevíte si rady? Chcete se obrátit na věštění budoucnosti, ale sami to neumíte? Vyhledejte si věštění. Zvolte si způsob věštění a položte otázku.

Věštění budoucnosti dříve a dnes

V minulosti se za věštkyněmi chodilo potají. Lidé si mezi sebou předávali kontakty a adresy těch, kdo uměli předpovídat budoucnost. V současné době ale máte spoustu možností! Můžete si zajít za kartářkou, vědmou či věštkyní ve svém okolí.

Existuje ještě jeden a pohodlnější způsob, a to věštění přes telefon či přes skype.

Výhody věštění přes skype či telefon

Přímo z domova se spojíte s věštkyní, která vám zodpoví na vaše otázky nebo předpoví vaši budoucnost! V naší zemi je velké množství věštíren, ale ne pro každého jsou tyto věštírny dostupné.

Bydlíte ve větší vzdálenosti od města? Na vesnici nebo nějaké odlehlé části? Neradi cestujete? Vyhledejte svou věštkyni přes telefon či přes skype! Věštírny se většinou soustředí kolem větších měst a stávají se proto nedostupnými pro lidi, kteří bydlí někde dál.

Kromě výkladu karet paní Petzová pracuje také s **runami, afirmacemi, bílou magií, automatickým písmem a automatickou kresbou, připravuje individuálně  léčivé meditace, zabývá se minulými životy, odblokováním a očištěním toho co člověka blokuje, aby se mu dařilo ve vztazích, ve finanční oblasti, práci a podobně.

Co se dozvíme věštbou?

Chcete znát svou budoucnost? Přemýšlíte, co se stane za měsíc, rok, deset let? Věštba vám přinese přehled o vaší budoucnosti.

Trápí vás nějaký problém a nevíte, jak ho vyřešit? Chcete znát odpověď na svou otázku ohledně budoucnosti? Chcete vědět, jaká bude vaše finanční situace? Jestli si najdete práci či potkáte nového partnera? To vše a ještě mnohem více vám zodpoví věštba.

Způsoby věštění živě

Věštění může probíhat jak formou osobního setkání s věštkyní, kartářkou, tak za pomoci telefonu či skypu.

Telefonická věštba

Snad nejznámější a nejdostupnější metodou věštění je věštba po telefonu. Znáte někoho, kdo nevlastní telefon nebo k němu nemá přístup? Mít mobilní telefon je v dnešní době samozřejmostí. Proč ho nevyužít k získání předpovědi vaší budoucnosti?

Věštění po telefonu a přes skype

Věštění přes skype

Moderní doba postoupila dopředu, tudíž není nutné vždy použít telefon, když není možné osobní setkání. Věštba se dá zrealizovat také přes skype.

Metody věštění


Ať už zvolíte jakýkoliv způsob spojení s věštírnou, vždy si zvolte metodu, podle které vám věštkyně odhalí vaši budoucnost. Existuje jich několik:

Karty

Využívají se tarotové karty, cikánské karty apod. Po telefonu položíte věštkyni svou otázku a ona vám vyloží karty a sdělí, co jí karty říkají.

Kyvadlo

Kyvadlo je esoterickou pomůckou, jež se používá k věštění. Kyvadlo se užívá k zodpovídání konkrétních otázek. Takových, na něž se dá odpovědět buď ano, nebo ne. Kyvadlo není vhodné pro hledání detailů v odpovědích.


Runy

Co jsou runy? Jedná se o germánské znaky staré více než dva tisíce let. Používaly se k ochraně před zlými silami, k uzdravení či jako talismany pro štěstí. Vyrývaly se například na zbraně bojovníků, aby je ochránily a dodaly jim sílu, nebo na plátna, oděvy… Run je celkem 25 a vyrývají se buď na dřevěné nebo kamenné destičky.

Jak probíhá věštění z run?

Runy si sami vybíráte, vhodným způsobem je tedy věštba přes internet. Z obrácených run si vyberete buď jednu nebo více run a díky jejich významu získáte odpověď na svou otázku. Obvykle si vybíráte tři runy, které zobrazí vaši minulost, současnost a možné budoucí řešení situace. Můžete se ptát jak na svou budoucnost, tak i na otázky, které vás trápí.

Etika věštění

Jestliže se rozhodnete pro návštěvu věštkyně, kartářky, nemusíte se bát, že by vaše údaje apod. byly zveřejněny. Vše, o čem si budete s věštkyní povídat, zůstane jen mezi vámi dvěma. Věštění je diskrétní záležitost. Jedná se o rozebírání pocitů a situací, které jsou osobní a těmi také zůstanou.

Kartářská etiketa

Přečtěte si nový článek v Českém magazínu o pozitivním myšlení a rady, tipy ke splnění Vašich přání, přímo zde.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id8459 (vitejdoma.cz/zabava#9826)


Diskuze a zkušenosti

Lucie | 19.10.2010 14:15
Těhotenství Dobrý den chtěla bych se zeptat kdy je mám největší pravděpodobnost otěhotnění. 26.3.1984

Honza | 15.11.2010 21:40
Věštění on line Moc jsem věštění nevěřil, ale v červnu jsem si nechal udělat věštbu na to jestli ještě ve svém věku 52 let najdu ženu, která by vyplnila můj osamocený život. Zavolal jsem na věštění on line a dostal jsem věštbu, že koncem léta potkám ženu, která přinese do mého života radost. Byla to asi náhoda, ale jsem za ní vděčny a jsem za ní vděčný a šťastný. Mám pocit, že jsem se znovu narodil. Děkuji Honza


Přidat komentář