Věštění online - křišťálové koule

Láká vás odhalit tajemství křišťálové koule? Je možné v ní vidět budoucnost? A co vlastně věštkyně vidí? Co vše lze předpovědět pomocí křišťálové koule? Můžete se věštění naučit i vy? Poznejte tajemství křišťálové koule!

Kdo může věštit z křišťálové koule?

Tomu, kdo věští z křišťálové koule, se říká jasnovidec, médium, vizionář nebo věštec. Říká se, že k věštění z křišťálové koule musíte mít talent, nadání. Nadaný člověk se naučí věštit z koule po pár lekcích, zatímco někomu bez talentu se to nemusí podařit ani za celý život.

Koule jako znak kacířství

Věštění z křišťálové koule známe více než 1500 let. Věštci, kteří dokázali z křišťálové koule předpovídat události, byli uznávaní a prokazovala se jim náležitá úcta.

Zlom nastal ve středověku, v době katolizace, kdy byly pořádány hony na čarodějnice. Koule byla považována za nástroj satanismu a jejich majitelé byli prohlášeni za čaroděje. Naštěstí se umění věštění z koule dochovalo až do dnešní doby. Křišťálová koule se stala symbolem předpovídání budoucnosti.

Víte, že křišťálová koule našla své místo i na královských dvorech?

Je známo, že panovníci potřebovali dobré rádce a kdo vám lépe poradí než ten, kdo ví, co se stane? Jasnovidce, který věštil pomocí křišťálové koule, si na svém dvoře udržovala například Kateřina Medičejská, francouzská královna. V 16.století si nechávala v Anglii předpovídat budoucnost pomocí křišťálové koule i královna Alžběta.

Lekce věštění z koule pro samouky

Myslíte si, že máte talent na věštění z koule? Vyzkoušejte si věštění sami a poznejte vaše vlohy! Pořiďte si křišťálovou nebo skleněnou kouli a tmavý šátek. Kouli položte na tmavý šátek. Držte ji v rukou, nebo ji položte na stůl.

Nechcete investovat do koule?

Pokud si nejste jisti svým nadáním, nebo si jen chcete vyzkoušet, zda máte na věštění talent, můžete zkusit věštění pomocí jiných prostředků. Vhodné je například zrcadlo, odraz vody v tmavé misce…Můžete použít buď tmavou tekutinu, kterou vlijete do nádoby, nebo naopak čirou vodu, kterou nalijete do tmavé nádoby.

Vytvořte si správnou atmosféru!

Na věštění z koule se musíte plně soustředit. K tomu vám může pomoci i správná atmosféra. Jste si jisti, že v místnosti, ve které hodláte věštit, nejsou žádné rušivé vlivy? Například hluk zvenčí, někdo, kdo může zcela nečekaně vejít do místnosti apod. Máte aromatické svíčky? Vonné tyčinky? Relaxační hudbu? To vše vám může pomoci lépe se koncentrovat.

Soustřeďte se na věštění z koule!

Nyní můžete usednout ke kouli a koncentrovat se pouze na věštění. Než začnete věštit, uklidněte svoje myšlenky, zhluboka dýchejte a vnímejte atmosféru, kterou jste si vytvořili. Až ucítíte, že přišel vhodný čas, zadívejte se do koule.

Nejprve sledujte její lesklý povrch, postupně se vaše oči zahledí do nitra koule a okolní obrazy se začnou rozplývat. Koule vás pohltí a přestanete vnímat okolí.

Co v kouli uvidíte?

Někdo v ní vidí přecházet celé spektrum barev, někomu se koule zamlží a jiný v ní vidí něco jako vodní či větrný vír. Vy však můžete zahlédnout něco zcela jiného. Pokud ale ani po pěti až deseti minutách nic nespatříte, odložte věštění na další den. Někomu se podaří v kouli vidět úkazy hned poprvé, někomu až za několik dní, týdnů či měsíců.

Výjevy v kouli

Věštění Online. Co můžete v kouli spatřit? Výjevy jsou dvojího druhu- reálné a symbolické. Během reálného vidění spatříte skutečné osoby, události, místa… Při symbolickém vidění pouze symboly, které později vyložíte. Existuje několik symbolů, které můžete v kouli vidět.

Oblaka:

Bílá oblaka přináší štěstí, zatímco černá symbolizují neštěstí či smůlu.

Modrá, fialová a zelená oblaka jsou znakem radosti.

Žluté, oranžové a červené obláčky vás varují před trápením, problémy a nebezpečím.

Pokud oblaka stoupají, značí pozitivní odpověď, pokud však klesají, přináší negativní odpověď.

Ostatní symboly:

Hvězda- symbol úspěchu, slávy

Lebka- přináší úmrtí, ale značí také moudrost

Maska- dejte si pozor na podvodníky, maska symbolizuje lest, zradu, neštěstí

Meč- přináší nedorozumění, spory

Žába- symbolizuje úrodu, plodnost, přináší štěstí

Pták- očekávejte zprávu, novinu

Křišťálová koule jako spojení s minulými životy?

Věříte na minulé životy? Podle některých lidí se naše duše po smrti znovu vrací na svět do jiného těla. Samozřejmě se vzpomínky na předchozí život vytratí a každý začne nový život.

V křišťálové kouli můžete vidět své předchozí- minulé životy. Stačí se jen plně soustředit a zanedlouho spatříte, čím jste v minulém životě byli.

Návštěva jasnovidce

Chcete si nechat věštit z křišťálové koule? Nechcete nebo se vám nedaří věštit z koule? Vyhledejte si ve svém okolí jasnovidce nebo věštce, který předpovídá z křišťálové koule!

Druhou a jistě pohodlnější možností je vyhledat si jasnovidce, který provádí své věštby po telefonu. Někteří jasnovidci upřednostňují tuto formu věštby, aby jim zákazníci nenarušili jejich energii, fluidum nebo vize. Jasnovidec se s vámi spojí pomocí vašeho hlasu, možná se zeptá na pár otázek, aby se lépe mohl soustředit na věštění.

Co vše lze zjistit věštěním z koule?

Máte nějaké otázky ohledně své minulosti? Nevzpomínáte si na určité události a chcete vědět jak to vlastně bylo? Věštec vidí obrazy z minulosti, výjevy, které opravdu staly, a může vnést světlo do vašich vzpomínek!

Chcete znát svou budoucnost? Zajímá vás, co se stane? Co můžete očekávat za měsíc, rok, několik let? Jasnovidec odhalí budoucí události a vy se tak na ně můžete lépe připravit!

Trápí vás otázky týkající se budoucnosti? Nevíte, jak vyřešit současnou situaci? Jak dopadne váš vztah? Pomocí výjevů nebo znamení, které jasnovidec uvidí, vám může poradit nebo sdělit výsledek vašeho snažení.

Postrádáte cennou věc? Hledáte nějakého pro vás důležitého člověka? Jasnovidec ve své kouli spatří, kde se nachází blízké osoby či ztracené věci.

Na co si dát pozor při koupi koule k věštění

Chcete si koupit kouli k věštění budoucnosti? Nejprve si promyslete, jakou kouli si chcete koupit! Můžete si zakoupit jak skleněnou kouli, tak kouli z pravého křišťálu- odrůdy křemene. Liší se v ceně.

Ať už si vyberete jakoukoli kouli, pozorně si ji před zakoupením prohlédněte! Nesmí mít žádné škrábance, dutinky apod. Musí být čirá, průhledná, na povrchu lesklá a bez jakéhokoliv vnějšího či vnitřního poškození.

Chcete se věštění plně věnovat? Hodláte investovat do koule vyšší částku? Pořiďte si kouli z pravého křišťálu! Nejvíce se doporučuje křišťál z východního Ruska. Při výběru koule se zajímejte i o její původ, aby křišťál nepocházel ze znečištěných oblastí, například z oblastí postižených radioaktivitou.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id8461 (vitejdoma.cz/zabava#9828)


Diskuze a zkušenosti

katka | 26.10.2010 10:25
Co mě čeká kateřina 5.6.1980 dobry den moc rada bichse chtěla zeptat jestli budu mit tento rok svatbu

Ludmila | 16.10.2011 21:22
křištálová koule Moc se mi libilo.Pokračujte dal.Dekuji.


Přidat komentář