Věštění budoucnosti - tajemná věštba

Chcete odhalit roušku tajemství a zjistit, co vás v životě čeká? Budoucnost lze odhalit několika způsoby. Vyberte si ten správný! Naše budoucnost nám může přinést nejedno překvapení. Chcete skutečně vědět, co vás čeká?

Pokud patříte mezi zvědavé jedince, podívejte se na metody věštění budoucnosti. K tomu, abyste unesli vaši budoucnost, musíte mít potřebnou dávku odvahy. Věštění budoucnosti totiž může přinést dobré ale i špatné věci. ** **

Co můžeme zjistit pohledem do budoucnosti?

Některé předpovědi jsou krátkodobé, například týdenní horoskopy. Některé nám však přináší dokonalý přehled událostí v našem životě. Například otázka smrti, věku, kterého se dožijeme, je pro každého z nás tabu. I když si někdo nechá předpovědět svůj osud, nechce znát věk, kterého se dožije. Pro mnohé z nás je to nepřijatelné. A pro vás?

Co si necháváme nejčastěji věštit?

Úspěch, kariéra, finance…pro mnohé zajímavé téma věštění. Kdy mě v práci povýší? Kdy na tom budu finančně lépe? Tyhle otázky zajímají většinou muže, protože se od nich očekává, že budou schopni uživit nejen sami sebe, ale i svou rodinu.

Láska, rodina, děti…Kdy potkám toho pravého? Kdy se dočkám dítěte? Kolik dětí budu mít? Budu v manželství šťastná? Je on ten pravý? Otázky, nad kterými přemýšlí nejedna žena. Nejen tyto, ale i další otázky nám může zodpovědět věštba budoucnosti.

Pohled do karet

Karty jsou známou metodou věštění už od pradávna. Většinou s nimi byly spojovány kočovné poutě. Věštění se provádí pomocí klasických nebo tarotových karet- od klasických karet se liší více ilustrovanými obrázky. Je několik metod věštby z karet, většinou si vyberete několik karet a věštkyně nebo věštec vám z nich vyčte vaši budoucnost.

Vizionáři, věštci, jasnovidci

Vizionáře neboli věštce budoucnosti známe už od prastarých časů. Vzpomeňte si na Sibylu, Nostradama, který předpověděl i teroristický útok na New York a prý i konec světa. Na druhou stranu, najít skutečného věštce je v dnešní době jako hledat jehlu v kupce sena. Naštěstí pro ty, co chtějí znát svou budoucnost, existují i jiné metody předpovídání budoucnosti.

Osud zapsaný ve hvězdách

Nejčastějším způsobem věštby je předpověď podle hvězd. Věda, která se zabývá výkladem budoucnosti z hvězd, se nazývá astrologie. V naší republice žije několik uznávaných astrologů, kteří uveřejňují své předpovědi v nejrůznějších médiích.

Co nám hvězdy řeknou?

Z hvězd může zkušený astrolog vyčíst téměř vše. Může vytvořit týdenní, měsíční, roční či celoživotní předpověď budoucnosti. Podle čeho se vytváří astrologická předpověď budoucnosti? Podle data narození si vás astrolog zařadí do určitého znamení zvěrokruhu, přiřadí vám planetu a vytváří horoskop podle pozice planet.

Orientální astrologie

Zatímco v západní astrologii je vám přiřazeno znamení zvěrokruhu podle dne a měsíce narození, v orientální astrologii je tomu jinak. Podle roku narození jste zařazeni do určitého znamení, které se nazývá podle patrona daného roku. Všechna znamení mají zvířecí názvy. Setkat se můžete se znamením buvola, opice či kohouta. Je jich stejně jako znamení zvěrokruhu také dvanáct.

Výklad snů

Každý z nás sní o něčem jiném. Trápí vás noční můry? Nebo se vám zdá o procházce v rozkvetlé louce? Podle snů lze zjistit, co vás trápí a co vás čeká. Každý sen ukrývá znamení, je třeba rozpoznat jaké.

Máte ve snu problémy se zuby? Jsou zkažené nebo vám dokonce vypadávají? To může předpovídat nemoc nebo smrt blízké osoby. Zdálo se vám o dětech? To přináší radost a štěstí. Výkladem snů se zabývá několik odborníků, v knihkupectví si můžete zakoupit snáře, podle kterých si můžete sami vyložit svůj sen.

Biorytmy

Vzpomínáte si na film „Jáchyme, hoď ho do stroje“? Předpověď z uvedeného stroje se také řídila biorytmy. Předpověď budoucnosti dle biorytmů se zakládá na tom, že existují tři rytmy- tělesný, emocionální a intelektuální.

Tělesný rytmus trvá 23 dní a ovlivňuje tělesnou energii, sílu, odvahu, sebedůvěru a agresivitu. Optimismus, duševní vyrovnanost, tvořivost a přátelskost má na starosti emocionální rytmus, který nás ovlivňuje 28 dní. Za intelekt, bystrý úsudek a správné rozhodování odpovídá intelektuální rytmus, který trvá 33dní.

Podle čeho se biorytmus vypočítává?

Biorytmus se určuje podle data narození a můžete si nechat vytvořit dlouhodobé předpovědi. Udává se buď v plusových nebo minusových hodnotách, které určí, zda budeme mít vhodný den například na rychlé rozhodování, tělesnou aktivitu či učení. Podle vypočítaného biorytmu si tak můžete buď naplánovat nebo odložit důležitá jednání či zkoušky.

Hoďte si kostkou!

I věštba budoucnosti pomocí kostek je velmi starobylá. S věštbou pomocí kostek je spojeno mnoho tradic. Nemá se s nimi věštit více než jednou týdně a věštba se vyplní nejpozději do devíti dnů. Věštit se prý podle pověr nemá v pondělí a středu.

Jak probíhá věštění budoucnosti s kostkami?

Chcete vyzkoušet věštbu s kostkami? Věštit se má zásadně v tichu a klidu. Položte otázku a soustřeďte se na ni. V připraveném poháru protřepte dvěma kostkami a hoďte je do křídou namalovaného kruhu. Podle součtu bodů na kostce si najdete odpověď na vaši otázku.

Kyvadlo

Používá se k zodpovězení vašich otázek, odpovědí je však pouze ano nebo ne. Jak má kyvadlo k věštění vypadat? Jedná se o špičatý předmět zavěšený na provázku, nejčastěji se používá křišťál.

Pomocí kyvadla se spojíte se svým podvědomím a získáte odpověď na svou otázku. Před položením otázky se musíte plně koncentrovat a poté se soustředit pouze na položenou otázku. Pomocí kyvadla můžete najít i ztracené předměty. Otázky, stejně jako u ostatních metod věštění, musí být jasné a jednoznačné.

I Ťing

Stará čínská metoda předpovídání budoucnosti se zakládá na dvou protikladech- jin a jang. Číňané věří, že ten, kdo pochopí metodu I Ťing dokáže zodpovědět všechny otázky, vyléčit všechny nemoci a pochopit tajemství vesmíru.

Jak probíhá věštění s metodou I Ťing?

Chcete znát odpovědi na vaše otázky ohledně budoucnosti? Nejprve si otázku napište na papír a zamyslete se nad ní. Připravte si 3 mince I Ťing nebo 3 mince stejné hodnoty. V dlani je protřepte a hoďte na stůl. Podle součtu si postupně zakreslíte šest čar. Při sudém součtu zakreslíte jinovou čáru- znázorňuje se jako přerušovaná čára a při lichém jangovou- plná čára. Vznikne hexagram, každý má jiný význam.

Numerologie

Základem numerologie je význam čísel. Numerologové každému z nás přiřadí číslici podle data narození. Ta o vás vypovídá, jací jste. Pro věštění budoucnosti existuje v numerologii několik metod. Do určitých vzorců se rozepíší číslice z data narození nebo k písmenům z vašeho jména a příjmení se přiřadí číslice a podle nich se věští budoucnost.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id8454 (vitejdoma.cz/zabava#9819)


Diskuze a zkušenosti

Lenka | 15.02.2014 20:48
Věštění www.vestirna.zdarma-online.com/22-horoskop-na-brezen-2014.html

Lenka | 15.02.2014 20:49
Věštění www.vestirna.zdarma-online.com


Přidat komentář