Tašky přes rameno a znalci módy

Taška ležérně zavěšená přes rameno vám dá svobodu – ruce máte konečně volné, doklady řádně uschované a ještě vypadáte moderně. Můžete si vybrat jak sportovní, tak i elegantní styl a tašky nosit do zaměstnání, na hory i na rande.

Pánské tašky přes rameno

Studenti nosí batohy, podnikatelé kufříky, ale viděli jste někdy muže s taškou přes rameno? Možná odpovíte ano, vzpomenete-li si na sportovně založené chlapíky se sportovní taškou. Ale proč se mužům nechce nosit tašku přes rameno do práce, na rande či na běžné denní nošení? Cítili by se snad příliš zženštěle?

 

Milí muži, nevíte, o co přicházíte! Z batohu vám může zezadu lehce někdo něco ukrást, aniž byste to postřehli. Kufříky musíte neustále někde pokládat, když v nich lovíte a sportovní tašky se hodí, máte-li velký náklad, ale kam dáváte doklady, mobilní telefon a hygienické potřeby přes den? Ledvinky a nacpané kapsy v riflích nepůsobí zrovna přitažlivě. Chcete-li být in, odhoďte předsudky a kupte si pánskou tašku přes rameno.

Výhoda nošení tašky

Taška ležérně zavěšená přes rameno vám dá svobodu – ruce máte konečně volné, doklady řádně uschované a ještě vypadáte moderně. Můžete si vybrat jak sportovní, tak i elegantní styl a tašky nosit do zaměstnání, na hory i na rande.

Jak správně vybírat

Jste-li ochotni si připlatit, hledejte moderní pánské tašky u Gucciho, Dolce&Gabbany, Louis Vuittona či Valentina. In jsou hlavně tmavé barvy – černé, tmavě modré, různé odstíny hnědé, šedé a zelené. Tašky mají obvykle i kapsu na mobil a vyrábí se převážně z kůže, koženky a různých druhů pevných látek. Při výběru pánských tašek mějte na paměti jedno základní pravidlo – taška by vždy měla ladit s barvou obuvi a odpovídat celkovému stylu vašeho oblečení.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id8424 (vitejdoma.cz/zabava#7866)


Diskuze a zkušenosti

Lenicka1313 | 17.09.2011 23:49
Doporučení Zdravíčko! Jestli se ti chce, tak se můžeš podívat po nějaké taštičce tady - http://batohybrasny.cz/tasky-pres-rameno Sama jsem tam na svého miláčka koupila velice pěknou taštičku a jsme oba spokojeni!


Přidat komentář