Londýn - Cesta za nákupy, slevy

Cesta do Anglie se vyplatí! Víkend v Londýně může být nejen odpočinkový a zábavný, ale nyní i velmi finačně výhodný. Cesta do Anglie vyloženě za nákupy se vyplatí. Letenky si můžete objednat v některé z nízkonákladových společností.

Cesta do Anglie

Cesta do Anglie se vyplatí! Víkend v Londýně může být nejen odpočinkový a zábavný, ale nyní i velmi finačně výhodný. Cesta do Anglie vyloženě za nákupy se vyplatí. Letenky si můžete objednat v některé z nízkonákladových společností. Cena letenky a třídenní pobyt v některém z bed & breakfast londýnských hotýlků by vás měly stát do pěti tisíc korun. A nákupy a všemožné slevy na vás čekají. Vyrazit můžete kromě Londýna také do Edinburghu nebo Manchesteru.mezinárodní módní veletrh.

Kvalitní oblečení

Regály plné kvalitního oblečení se sedmdesátiprocentním diskontem. Mimosezónní výprodeje. Vyrazit můžete i na tržnice, kde nakupují všichni Londýňané. I v Londýně jistě jezdí na pohodlných městských skútrech.

Otevírací doba obchůdků

 • menší obchůdky mívají otevřeno od pondělí do soboty od 9 do 17:30 hodin
 • větší obchodní domy mívají otevřeno do 18 nebo 19 hodin (v sobotu nebo ve čtvrtek mají otevřeno déle, až do 19 nebo 20 hodin)
 • větší obchody mívají otevřeno šest hodin denně i v neděli mezi 10. a 18. hodinou
 • vybrané supermarkety mají otevřeno 24 hodin denně

Kde nakoupíte

 • nákupní vesničky (shopping villages)
 • outletové vesničky (outlet villages)
 • outletové obchody (outlet stores), vyberte si sukni, která vám dokonale padne - klikněte zde
 • firemní outlety (factory outlets)
 • designer outlets (outlety módních značek)
 • vintage fashion - obchody se secondhandovým nebo retro oblečením

Výrazné slevy

Běžná sleva se v londýnských obchodech pohybuje mezi 25 % a 50 %. Výprodeje najdete v Londýně po celý rok. Týkají se především období po Vánocích, letní výprodeje (zajímají vás letní trendy - zde se vše dozvíte)se konají obvykle v červenci. Většina obchodů však nabízí výprodej po celý rok.

Ty nejlepší kousky

 • Brent Cross - obchod v severozápadním Londýně nabízí stovku obchodních značek od téměř neznámých až po superznačky.
 • One of a Kind Too - Portobello Road
 • Rellik - v Goldbourne Road 8 (kvalitní secondhandové oblečení, klobouky i boty)

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id8423 (vitejdoma.cz/zabava#6437)


Přidat komentář