Dárek z lásky

K výrobě valentýnského trička budete potřebovat libovolné jednobarevné tričko jakékoliv barvy, barvy na textil, šablonu obrázku, který chcete na tričko potisknout. Vhodné je podkladové prkno nebo deska, lepící páska, houbička a žehlička.

Ruční výroba

K výrobě valentýnského trička budete potřebovat libovolné jednobarevné tričko jakékoliv barvy, barvy na textil, šablonu obrázku, který chcete na tričko potisknout. Vhodné je podkladové prkno nebo deska, lepící páska, houbička a žehlička. 

 

  • Jak postupovat při výrobě valentýnského trička

    Tričko navlékněte na nějaké prkno, desku, nebo cokoliv tvrdého a rovného. Je dobré, když je látka napnutá a vyžehlená. Poté vezměte šablonku a umístěte ji na tričko tak, aby byl obrázek hezky vidět. Přichyťte šablonu izolepou přímo k látce, aby se při nanášení barvy neposunovala. Doporučujeme zakrýt zbytek trička papírem, aby vám na něj neukápla barva, nebo jste si o něj omylem neotřeli ruce.

    Nyní konečně můžeme začít barvit. Nejlépe se pracuje s menšími kousky houbičky. Namočte jeden kousek do přiměřeného množství barvy a vertikálním pohybem nanášejte na tričko. Po zabarvení celé plochy opatrně sejměte šablonku z trika a nechte barvu 30 minut zaschnout.

Nápoj lásky

K výrobě valentýnského hrníčku budete potřebovat hrníček (jakéhokoliv tvaru a barvy), barvy určené na sklo nebo barvy na keramiku, tužku nebo fix.

  • Jak postupovat při výrobě

    Nejprve hrníček pořádně očistěte, aby vám na něm barva dobře držela. Poté můžete na hrníček barvami na sklo namalovat obrázek s valentýnským motivem. Na hrníček si můžete jěště předtím, než na něj začnete malovat barvami vámi vybraný motiv, jemně tužkou nebo fixem obrys načrtnout.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id8408 (vitejdoma.cz/zabava#9019)


Přidat komentář