Zuzana Belohorcová

Tato blondýnka, jež je v současnosti jedním ze sexy symbolů Česka i Slovenska, se narodila před třiceti lety v Žilině a ze začátku to nevypadalo, že se její doménou stane televizní a rozhlasové vysílání.

Opera přišla o zpěvačku ...

Tato blondýnka, jež je v současnosti jedním ze sexy symbolů Česka i Slovenska, se narodila před třiceti lety v Žilině a ze začátku to nevypadalo, že se její doménou stane televizní a rozhlasové vysílání.

Studovala a dokončila totiž Státní konzervatoř v Bratislavě, a to v poměrně náročném oboru operní zpěv a klavír. Jak by dopadla Zuzana na MISS INTERNET?

Umělecké ambice

Ale umělecké ambice zůstaly nenaplněny, protože Zuzana se vrhla při první příležitosti po hlavě do televize. Slovenští diváci ji mohli nejdříve spatřit v roli hlasatelky a podobně jako české krásky se Zuzana Belohorcová objevila jako rosnička v počasí.

Čekala jí role moderátorky soutěže Keno, ale poté ji tvůrci dosadili do lehce erotického pořadu Láskanie, kde se mohl uplatnit Zuzanin příjemný a sametový hlas.

Nová tvář

Z Markízy, kde se Láskanie vysílalo, se přesunula do pořadu, který měl stejné zaměření, ale točil se pro Novu. Peříčko bylo svého času kritizováno za přílišnou otevřenost. A co jste se v Peříčku mohli dozvědět?

Zuzana mu vtiskla něžnější tvář, což bylo dáno i tím, že pro Čechy zní slovenština vždy měkčeji a pro tento typ pořadů je jak dělaná. Navíc Zuzanu její nové angažmá bavilo, ale Peříčko se nakonec přežilo a jeho natáčení bylo zastaveno.

Rádio Evropa 2

Zuzana Belohorcová se poté přesunula na rádio Evropa 2, kde měla svou talk show Zuzanight, ale v roce 2005 se vrátila prostředníctvím reality show Big Brother na slovenské obrazovky. Kromě toho se postupně dostává k hereckým rolím, jako třeba ve filmu Zostane to medzi nami.

 

  • Sexy fotky blonďaté holky na pláži

    A hlavně se průběžně objevují její tu více tu méně erotické fotografie, které Zuzaně Belohorcové zajistily popularitu minimálně u mužské části populace.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id8357 (vitejdoma.cz/zabava#8346)


Přidat komentář