Veronika Vařeková

Čechy a Morava jsou asi opravdu tím nejideálnějším místem pro zrod krásek, které při dobré shodě okolností obdivuje a uznává celý svět. Veronika Vařeková pochází totiž zOlomouce a do světa velké módy vzklouzla úplně mimoděk.

Místo studií modeling

Čechy a Morava jsou asi opravdu tím nejideálnějším místem pro zrod krásek, které při dobré shodě okolností obdivuje a uznává celý svět. Veronika Vařeková pochází totiž z Olomouce a do světa velké módy vzklouzla úplně mimoděk.

V devatenácti letech odjela studovat do New Yorku, ale okolnosti tomu chtěly, že se místo skript zabořila do modelů světových tvůrců a značek.

Sexy Hanačka v plavkách

Pro svět módy byla objevena v jedné restauraci, kdy byla oslovena fotografem z modelingové agentury. Od toho okamžiku se ji začaly hrnout nabídky a z Veroniky Vařekové - studentky se stala Veronika Vařeková - celebrita.

Její definitivní zviditelnění po celém světě obstaral časopis Sports Illustrated, pro který v roce 2004 nafotila kolekci fotografií v plavkách a od toho okamžiku zná její jméno opravdu každý muž, milující krásné křivky.

Hokejová abeceda

Všiml si ji mimo jiné i hokejista Petr Nedvěd, v té době dlouholetý účastník kanadsko-americké NHL a hezky po hokejisticku předvedl ukázkový seznamovací háček, kdy požádal o dovolení manželského držení na Karlově mostě, přičemž toto podražení Veroniččina srdce bylo takové, že ihned svolila s ním sdílet i něco více, než jen trestnou lavici.

A protože zde nebyl nikdo, kdo by tomuto svazku předvedl nedovolené bránění, Nedvěd s Veronikou Vařekovou plánují, že by zapracovali na mládežnickém mužstvu. Sice při této cestě museli přežít tvrdý krosček od bulvárních novin, ale zdá se, že spolu vydrží nejen ve třetí třetině, ale i v prodloužení, aniž by na písálky museli vytáhnout vysokou hůl.

U modelingu nezůstanu

Navíc Veronika Vařeková není určitě z té kategorie modelek, které by neuměly do pěti počítat. Ona to dokonce dovede ve třech světových jazycích (a nejen teda počítat), přičemž i toto na ní její obdivovatelé milují.

Ale ruku na srdce, i kdyby uměla čtvrté nářečí rodilých Papuánců, stejně se kolem ní muži točí zejména kvůli podobným kolekcím, jako byla ta plavková ve Sports Illustrated. Měli by si tedy ještě užít pohled na krásnou Olomoučanku, protože ona sama nepřipouští, že se bude modelingu věnovat do konce života.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id8353 (vitejdoma.cz/zabava#8282)


Přidat komentář