Vanessa Paradis

Francie přinesla filmovému showbusinessu i předváděcím molům spoustu žen, které možná nebyly ideálem krásy, ale vždy v sobě měly nedefinovatelné kouzlo, vyzývavost a jakousi starodávnou vznešenost.

Drobná paličatá holka

Francie přinesla filmovému showbusinessu i předváděcím molům spoustu žen, které možná nebyly ideálem krásy, ale vždy v sobě měly nedefinovatelné kouzlo, vyzývavost a jakousi starodávnou vznešenost.

  • Vanessa Paradis - herečka, zpěvačka i modelka

    Mezi tuto společnost padne herečka, zpěvačka a příležitostná modelka Vanessa Paradis jako ulitá. Když k tomu přidáte i její tvrdohlavost, s jakou si usmyslela, že dobyde světla ramp, neni vůbec divu, že se vypracovala mezi nejúspěšnější francouzské celebrity. Je přirovnávána k naší Ivě Fruhlingové...

Přes zpěv k herectví

Malá Vanessa měla svůj úkol mírně ulehčený tím, že její rodina byla umělecky založená a měla spoustu vazeb na filmový, divadelní a hudební svět. Brzy se prosadila jako zpěvačka a protože její křehký vzhled byl pro spoustu mužů navýsost sexy, brzy začaly přicházet nabídky i na předvádění módních kolekcí. Dlouhodobě spolupracuje se značkou Chanel, ke které se věrně s menšími přestávkami vrací.

Vztah se Střihorukým Edwardem

Její kariéra se vlastně nikdy nezapotácela, zpívání a hraní ve filmech pro ni bylo naprosto přirozené.

Za své filmové výkony byla několikrát oceněna, ale největší odměnou z herecké branže byla známost s americkým idolem mnoha ženských srdcí - Johnem Deppem.

I když se mnozí domnívali, že vztah extravagantního herce a sladké Francouzky nebude mít dlouhého trvání, opak je pravdou. I když nejsou manželé, mají spolu už dvě děti a vzhledem k minimu zpráv z jejich soukromého života lze odvodit, že Amorovy šípy se dostaly ke správným srdcím.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id8363 (vitejdoma.cz/zabava#8443)


Přidat komentář