Tereza Pergnerová

Tereza se však po několika letech ze závislosti přece jen dostala a v roce 2005 jí TV Prima nabídla moderování reality show VyVolení. Její hvězda začala opět zářit a ztracená sláva znovu získala svůj lesk.

Co život sám napsal

Tereza Pergnerová studovala konzervatoř, ale nedokončila ji. V kavárně, kde pracovala jako servírka, dostala nabídku na práci v rádiu Golem. Odtud se dostala do České televize k moderování hudební hitparády MC1 a pak už stačil jen krůček k hitparádě Eso na TV Nova. Zde se z ní velmi rychle stala hvězda, která vítala své fanoušky slovy: „Čágo bélo, šílenci”. Natočila také své vlastní album a náctiletí ji milovali a obdivovali její zápal a energii. Netušili, že se Tereza dopuje drogami. Po velké slávě přišel pád – Tereza drogám naprosto podlehla. Dostala se do léčebny a zdálo se, že její hvězda navždy zhasla.

Zoufalé rozhodnutí či nikoliv

V době, kdy byla Tereza Pergnerová matkou půlročního syna Samuela a zoufale potřebovala peníze, přijala nabídku k nafocení série erotických fotografií pro pánský časopis Leo. Za tuto práci získala honorář ve výši tří milionů korun. Touto dobou byla Tereza opět závislá na heroinu, neměla žádnou práci, která by ji umožnila návrat do showbyznysu, a navíc jí zemřel tatínek – scénárista a textař Eduard Pergner. Svého zoufalého rozhodnutí začala po čase litovat, ale to už bylo pozdě. Celý národ ji znal jako tu feťačku, co se svlékla pro Leo.

Comeback na scénu

Tereza se však po několika letech ze závislosti přece jen dostala a v roce 2005 jí TV Prima nabídla moderování reality show VyVolení. Její hvězda začala opět zářit a ztracená sláva znovu získala svůj lesk. V současnosti Tereza Pergnerová moderuje každý všední den od 13 do 15 hodin v rádiu Frekvence 1 svůj pořad SMS Show.

Láska je láska

Tereza do své práce vkládá vše, což se odráží na její psychice i zdravotním stavu. Po moderování VyVolených následkem vyčerpání organismu zkolabovala. Měla štěstí, že byl poblíž Jan Mikulecký alias exVyVolený Kykolka, který ji okamžitě odvezl na pohotovost. O intimním vztahu mezi Kykolkou a Terezou si tehdy špitali i vrabci na střeše. Vztah však skončil stejně rychle jako začal. Tereza se znovu zamilovala, tentokrát do podnikatele Petra z Liberce, a brzy zjistila, že je v jiném stavu. Rozhodla se však pro interrupci.

Jinak talentovaná holka

Jak Tereza jednou prohlásila, má talent přitahovat šmejdy. Ať už je na vině smůla či špatný výběr partnerů, stálí fanoušci za Terezou stojí. Její otevřenost, upřímnost a spontaneita v lidech vzbuzuje sympatie. Díky Tereze víme, že i slavní mají svá trápení, mnohdy ještě o to těžší, o co větší je snaha médií je zveřejňovat a do detailů rozebírat.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id8327 (vitejdoma.cz/zabava#8055)


Přidat komentář