Taťána Kuchařová

Naši historickou první Miss World tak čeká další stěhování, tentokrát do Londýna, odkud bude podnikat své cesty především ve jménu charity (čemuž přispívá i krásná Penelope Cruz) po celém světě a plnit si tak povinnosti nejkrásnější ženy světa.

První začátky Taťány

Taťána Kuchařová se mezi modelkami pohybovala už dávno předtím, než uspěla na soutěžích krásy. Když s modelingem začínala, jistě neměla představu, kam až její úspěchy povedou. Ale nikdy to nedosáhlo takových rozměrů, které nastaly po zisku korunek miss. Taťána se nejdříve prosadila v rámci Miss Moravia a s nadějemi vzhlížela na finále celorepublikové miss.

A opravněně, už v březnu, když se účastnice vrcholu miss ČR připravovaly na tuto soutěž, ji byl přiřknut titul Miss Sahara a české diváky zaujala už před samotnou korunovací nové královny a připsala si titul Miss sympatie. 

Co vybojovala Taťána pro ČR

Letošní Miss ČR probíhala v brněnském Boby centru a Taťána Kuchařová se ve svých osmnácti letech stala symbolicky osmnáctou Miss ČR. Kromě korunky a cen si rovněž odnesla právo zúčastnit se Miss World.

Předchozí pošilhávání po práci modelky se díky tomuto úspěchu přeměnilo na spoustu nabídek a Taťána začala mít napěchovaný diář, kvůli čemuž se musela přestěhovat do Prahy.

Všechno není o kráse

To se však zřejmě nebude dát vůbec srovnat s tím, co Taťánu Kuchařovou čeká po historicky první vítězné anabázi na Miss World. Tato soutěž se letos konala v polském hlavním městě a naši severní sousedé si Taťánu oblíbili už dávno před samotným finálovým večerem.

Česká kráska měla velkou podporu a její přednosti, k nimž nepatří pouze atraktivní vzhled, ale i znalosti a příjemné vystupování, ji nakonec přinesly nečekaný titul královny krásy celého světa.

Povinnosti krásky světa

Naši historickou první Miss World tak čeká další stěhování, tentokrát do Londýna, odkud bude podnikat své cesty především ve jménu charity (čemuž přispívá i krásná Penelope Cruz) po celém světě a plnit si tak povinnosti nejkrásnější ženy světa.

I přesto však stále doufá, že se jí podaří dokončit studia, aby se mohla, až všechno aspoň trochu opadne, věnovat své vášni - historii a tajemnu. Titul první české Miss World jí však už nikdy nikdo nevezme.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id8352 (vitejdoma.cz/zabava#8278)


Přidat komentář