Stacy Keibler

Wrestling je neuvěřitelná podívaná, kde výsledky jsou často předem dány. Přestože jde o fikci, používané chvaty jsou až velmi realné a řada těchto sportovců–herců může utržit i velmi vážné zranění.

Stacy Keibler - holka, která se nezdá

Wrestling je neuvěřitelná podívaná, kde výsledky jsou často předem dány. Přestože jde o fikci, používané chvaty jsou až velmi realné a řada těchto sportovců–herců může utržit i velmi vážné zranění. U wrestlingu může téct krev, i když to nebývá až tak časté. Když přijde na to, kdo má vyhrát, rozdíl mezi tím, co bylo domluveno a tím, co se děje, může být až závratný. Někdy se prostě šampion neubrání…

Wrestlingové federace

Existují po celém světě, přičemž někde je kladen větší důraz na sportovní dojem, jinde spíše na zábavnost. Největší federace je, jak jinak, v USA. World Wrestling Entertainment (WWE) se dělí na dvě skupiny. Jsou to RAW a Smackdown, přičemž každá má 51 zápasníků, většinou muže, ale dohromady i čtrnáct žen. A jednou z nich je právě Stacy Keibler.

Talentovaná tanečnice

Narodila se v Baltimoru, stát Maryland, 14. října 1979. Už ve třech letech navštěvovala školu baletu, jazzu a stepu. A že má talent nám ukazuje dodnes, nedávno se například umístila na krásném třetím místě v oblíbeném pořadu–soutěže s prvky reality show Dancing with the stars.

Wrestlingová kariéra

Po třech letech strávených u baltimorských roztleskávaček se zapsala na Světový šampionát ve wrestlingu jako členka Nitro girls. Byla vybrána z několika tisíců uchazeček a s podpisem smlouvy inkasovala také šek na deset tisíc dolarů! Psal s rok 1999 a Nitro girls suverénně vyhrály. Stacy Keibler se začala objevovat častěji v různých „rolích” jako Skye, Ms. Hancock (sekretářka) a dalších. Nakonec se z ní stala klasická wrestling „babe”. Zápasí zásadně s ženami.

Magazíny typu Maxim

Kromě toho, že zápasí a tančí, Stacy plní obaly a stránky spousty časopisů jako STUFF, kde také píše sloupek o fitness, Cosmopolitan, Maxim, Daily Star, The Look, Muscle and Fitness, God´s Gym Magazine a mnoho dalších. Koneckonců vypracovaná blondýna s obdivuhodnýma nohama, jejichž délka činí přes metr, se rozhodně neztratí. A před objektivy fotoaparátů už vůbec ne.

Triviality a drby

  • vystudovala obor Hromadné sdělovací prostředky
  • její oblíbený herec je Tom Hanks, herečky Julia Roberts a Jennifer Aniston
  • TŘIKRÁT odmítla nabídku Playboye na focení
  • hrála i malé roličky v několika filmech
  • jeji nejhorší zranění z wrestlingu jsou dvakrát zlomený nos, polámaná žebra a namožená záda
  • umístila se pátá na žebříčku časopisu Maxim Hot 100; pro celý článek klikněte zde

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id8369 (vitejdoma.cz/zabava#8485)


Přidat komentář