Sarah Connor

Když se hrál v rádiích poprvé hit Let’s Get Back To Bed Boy, tak okamžitě vyhoupl vycházející hvězdu Sarah Connor na horní příčky hitparád jak v rodném Německu, tak i v Rakousku a Švýcarsku.

Sarah Connor

Datum narození: 13.6.1980
Místo narození: Delmenhorst, Německo
Znamení: Blíženci
Výška: 178 cm
Vlasy: blond
Oči: zelené

Pěvecký život

Když se hrál v rádiích poprvé hit Let’s Get Back To Bed Boy, tak okamžitě vyhoupl vycházející hvězdu Sarah Connor na horní příčky hitparád jak v rodném Německu, tak i v Rakousku a Švýcarsku. Pozadu ovšem nezůstaly ani česká rádia. Přišly nové písně: French Kissing a From Sarah With Love, které si získaly mnoho posluchačů po celé Evropě.

Debutové album Green Eyed Soul se těšilo stejným úspěchům. Tak jako předchozí singly si brzy po uvolnění získalo zlatou desku. V takovém Švýcarsku se album stejně jako singl stalo platinovým a v Rakousku zlatým.

V březnu roku 2002 získala Sarah Connor prestižní cenu Echo. Nominována byla ve třech kategoriích a ocenění získala v kategorii umělkyně v Pop a Rock.

Taneční šlágry a soulová hudba

Jak Sarah Connor o sobě říká, je perfekcionistka. Do nahrávacího studia jezdila i mezi jednotlivými koncerty, aby dokončila své nápady. Zvláštní význam pro Sarah má písmeno S – sex, summer smash and soul (sex, letní taneční šlágry a soulová hudba). Co Sarah Connor nemá ráda je chození kolem horké kaše – osobně jde raději přímo na věc.

Diskografie

2001 – Let’s Get Back To Bed – Boy (single), French Kissing (singl), From Sarah With Love (singl), Green Eyed Soul, One Nine Stand (single)
2002 – Unbelievable, Greedn Eyed Soul
2003 – Key To My Soul
2004 – Sarah Connor, Key To My Soul
2005 – Naughty But Nice

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id8318 (vitejdoma.cz/zabava#7998)


Přidat komentář