Paris Hilton

V září 2004 publikovala Paris Hilton autobiografickou knihu Confessions of an Heiress: A Tongue-in-Chic Peek Behind the Pose, která se dlouho držela na čelních místech v žebříčku New York Times Bestseller.

Základní životopis

Paris Hilton je jednou z největších superstar současného Hollywoodu.

Datum narození: 17.02.1981

Místo narození: New York, USA

Znamení: Vodnář

Něco málo ze života

Paris Hilton se prosadila před několika málo lety v lehce skandální televizní life-show s názvem The Simple Life.

Dále se objevila v televizních sériích The O.C., Las Vegas, Veronica Mars a The George Lopez Show.

Malé role měla Paris Hilton ve filmech Život s Helenou, The Cat in the Hat, Zoolander, Wonderland masakr a National Lampoon’s Pledge This!

V září 2004 publikovala Paris Hilton autobiografickou knihu Confessions of an Heiress: A Tongue-in-Chic Peek Behind the Pose, která se dlouho držela na čelních místech v žebříčku New York Times Bestseller.

Paris se věnuje také modelingu, stala se tváří Guess pro rok 2005. Paris Hilton i zpívá a je po ní pojmenována vůně „Paris Hilton”.

Paris má svou vlastní kolekci šperků, pracuje v charitě a organizacích na ochranu práv zvířat.

Zajímavosti ze života

  • Paris Hilton přezdívají "Star" (nic zvláštního, když je se svou sestrou dědičkou impéria rodiny Hilton)
  • Paris se účastnila reality show Simple Life, kde se snažila žít život chudé holky ze zapadlé vesnice (dojila krávy, kydala hnůj apod.)
  • na internetu se objevilo porno, které natočila se svým přítelem

    Poslední dobou se Paris Hilton zviditelňuje i svým zpěvem, ale není to jen póza? K naší Ivě Fruhlingové ji nemůžeme přirovnávat - Iva si tak splnila svůj dávný sen

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id8389 (vitejdoma.cz/zabava#8695)


Přidat komentář