Olsenky

Olsenky, jak je na první pohled jasné, jsou dvojčata. Narodili se jen 2 minuty po sobě (Ashley byla první). Už ve svých devíti měsících hrály v seriálu Full House, kde se střídaly v roli malé dcerky manželů Tannerových. Režisérova volba byla jednoduchá.

Základní informace o dvojčatech

Datum narození: 13.6.1986
Místo narození: Los Angeles, Kalifornia
Rodiče: Jarnette a David Olsen, nevlastní matka Taylor McKenzie

 • Mary Kate Olsen

  Barva očí: modro-hnědá
  Barva vlasů: blond, nyní obarvená na hnědo
  Výška: asi 157 cm
  Studium: mediální vědy v New Yorku
  Životní přání: úspěšně dokončit vysokou školu, zůstat herečkou, později se stát režisérkou nebo módní návrhářkou

 • Ashley Olsen

  Barva očí: modro-zelená
  Barva vlasů: blond
  Výška: asi 160 cm
  Studium: psychologie na univerzitě v New Yorku
  Životní přání: úspěšně dokončit psychologii, být profesionální herečka

Kde všude si zahráli holky

Olsenky, jak je na první pohled jasné, jsou dvojčata. Narodili se jen 2 minuty po sobě (Ashley byla první). Už ve svých devíti měsících hrály v seriálu Full House, kde se střídaly v roli malé dcerky manželů Tannerových. Režisérova volba byla jednoduchá. Olsenky si vzal do náručí, neplakaly a nedělaly žádné scény. Ashley patřily vážnější a hromadné scénky a Mary Kate komediální a veselé. Po ukončení tohoto seriálu spolu natáčely jeden film za druhým.

Kdo umí ten umí

V roce 1996 přišel u Olsenek zlom – jejich rodiče se rozvedli. Ale jelikož v rozvedených rodinách žije mnoho dětí, tak se holky rozhodly popsat své zkušenosti s rozvodem a vydali o tom knížku, čím si zase vydělali hromadu peněz.

(Ne)čekané okamžiky

V roce 2004 Olsenky natočily svůj nejlepší film s názvem New York Minute (Jeden den v New Yorku). Během tohoto filmu však Mary Kate zkolabovala a byla převezena do nemocnice. Diagnóza zněla: anorexie. Mary Kate podstoupila léčení, nabrala pár kilo a zase z ní je ta krásná holka jako kdysi.

 

 • Mary Kate Olsen a její nej

  Nejoblíbenější oblečení: džíny, pohodlný top
  Nejoblíbenější hobby: jízda na koni, kino, jóga
  Nejoblíbenější zvíře: kůň
  Nejoblíbenější jídlo: pizza
  Nejoblíbenější pití: džus
  Nejoblíbenější barva: modrá a kaštanově hnědá
  Nejoblíbenější účes: koňský ohon

 • Ashley Olsen a její nej

  Nejoblíbenější oblečení: džíny, top a sandále
  Nejoblíbenější hobby: tanec, jóga, golf, nakupování, kino
  Nejoblíbenější zvíře: její fenka Lucy
  Nejoblíbenější jídlo: špagety
  Nejoblíbenější pití: džus
  Nejoblíbenější barva: žlutá, modrá a fialová
  Nejoblíbenější účes: rozpuštěné vlasy, které si žádají kvalitní vlasovou kosmetiku
  Nejoblíbenější slovo, které pořád říká: Ciao!

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id8306 (vitejdoma.cz/zabava#7923)


Přidat komentář