Natalia Oreiro

Už odmalička si Natalia Oreiro přála být umělkyní. Proto od svých osmi let navštěvovala kurzy herectví a hodiny zpěvu. Ve svých dvanácti letech se přihlásila na konkurz do reklamy, kde byla vybrána a její kariéra, tak mohla začít.

Něco málo o ní

Celé jméno: Natalia Marisa Oreiro
Povolání: zpěvačka, herečka
Datum narození: 19.5.1977
Místo narození: Montevideo, Uruguay
Znamení: Býk
Barva očí: zelená
Výška: 174 cm
Váha: 54 kg
Míry: 92 – 61 – 94

Ze života

Už odmalička si Natalia Oreiro přála být umělkyní. Proto od svých osmi let navštěvovala kurzy herectví a hodiny zpěvu. Ve svých dvanácti letech se přihlásila na konkurz do reklamy, kde byla vybrána a její kariéra, tak mohla začít. Od svých 13 do 16 let vystupovala zhruba ve 35 reklamách pro významné společnosti, jakými jsou Pepsi, Johnson & Johnson nebo Coca – Cola. Jakmile bylo Natálii 14 let, byla vybrána z více než 10 tisíc uchazečů pro cestování s brazilskou televizí.

I když Natalia v jednom kuse pracovala, skoro všechny své příjmy vydala na zaplacení cest, které často podnikala do Buenos Aires. V 17 letech se definitivně rozhodla přestěhovat do Argentiny, kde dostala malou roli v telenovele. Po natočení několika rolí v malých telenovelách, dostala hlavní roli Valerie v telenovele Bohatí a slavní, která ji přinesla první výraznou popularitu.

Po tomto úspěchu v televizi získala svou první filmovou roli v komedii Argentinka v New Yorku, kde ztvárnila mladou ženu, která se chtěla prosadit v hudebním světě. Za tento výkon byla Natalia Oreiro v Argentině velmi vychvalována a komedie se stala absolutním trhákem. Populární se stal také soundtrack z tohoto filmu a všechny nahrávací společnosti se po Natalii vrhly, aby s ní podepsaly smlouvu.

Vyhrála společnost BMG a v roce 1998 už Natalia vydává své debutové album Natalia Oreiro, na němž si bylo možné poslechnout i ústřední melodii k telenovele Divoký anděl. Album se prodávalo ve více než 60 zemích a získalo dvě platinové desky. Hned poté si získalo i mezinárodní úspěch a stalo se jedním z nejprodávanějších v mnoha zemích Evropy a celé Ameriky. Tento zájem donutil Natalii uskutečnit celosvětové turné, které se stalo úspěšným a všechny její koncerty byly vyprodané.

Její soukromý život

První velká láska Natalie Oreiro, herec Pablo Echarri, byl po celých šest let jejím snoubencem, když se zcela nenadále rozešli. Natalia tehdy prožívala rozchod velmi těžce, ale pár měsíců poté se rozhodla znovu vstoupit do života. Na veřejnosti se začala ukazovat s rockerem Ricardem Mollem, který je asi o dvacet let starší než ona. Po půlroční známosti, 31.12.2003, se vzali a společně se přestěhovali do buenosaireské čtvrti Palermo Viejo.

Před třemi lety proběhla aféra, kdy starší uruguayský pár řekl tisku, že Natalia Oreiro je jejich dcera. Po mnoha testech DNA a vyšetřování se zjistilo, že je to pouhá lež a Natalia pár zažalovala.

Diskografie

1998 – Natalia Oreiro
2000 – Tu Veneno
2002 – Turmalina

Filmografie

Kachorra (TV seriál)
Divoký anděl (TV seriál)
Argentinka v New Yorku
Bohatí a slavní (TV seriál)
Modelky 90 – 60 -90 (TV seriál)
Sladká Ana (TV seriál)
Nedobytné srdce (TV seriál)

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id8316 (vitejdoma.cz/zabava#7979)


Přidat komentář