Naomi Campbell

Naomi Campbell se narodila v roce 1970 v Londýně v Streathamu. Její matka byla tanečnicí a modelkou. Přála si, aby se Naomi věnovala scénickému umění a také ji v tom všelijak podporovala.

Něco málo o jejím životě

Naomi Campbell se narodila v roce 1970 v Londýně v Streathamu. Její matka byla tanečnicí a modelkou. Přála si, aby se Naomi věnovala scénickému umění a také ji v tom všelijak podporovala.

Posílala Naomi do taneční školy a poté i do renomované herecké školy Italii Contiové. Ovšem ještě než Naomi tuto školu dokončila, vydala se na dráhu modelky.

Naomi Campbell se stala královnou přehlídek a snad největší hvězdou devadesátých let. Ve svých patnácti ji objevila vyhledavačka talentů z agentury Elite.

Naomi se v roce 1988 stala první černošskou modelkou, která se objevila na obálce francouzského časopisu Vogue (později britského Elle). Známý fotograf Steven Meisel s ní nafotil pár snímků a hned poté se Naomi stala hvězdou. Patřila mezi pětici nejlepších topmodelek.

 

Všestranost Naomi

Naomi se také věnuje psaní. Napsala román Labuť, který pojednává o pěti mladých modelkách. Také zpěv jí není cizí, jelikož natočila desku Baby-Women. Uvedla na trh vlastní panenku Naomi (Nebo byste radši blonďatou panenku?) a společně s modelkami Claudií a Elle otevřela Fashion Café. Také se pokoušela proslavit jako herečka, natočila film Siamská rapsodie a Dívka číslo šest. Aby toho nebylo málo, má Naomi i několik svých parfémů.

Kakaová kráska

Kakaová kráska už řadu let popírá, že by podstoupila nějaké kosmetické zákroky. Tvrdí, že za tím jak vypadá je cvičení, střídmost a její etiopský původ. Řádně se stará o své tělo a pracuje jen dvě hodiny denně, takže úpravu od plastických chirurgů či liposukci na ni prý nenajdete…

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id8325 (vitejdoma.cz/zabava#8039)


Přidat komentář