Monica Bellucci - kráska a ďábel

Monica Bellucci je známá jako romantická princezna, ale také jako ďáblice. Krásná modelka a úspěšná herečka nás oslovila už celou řadou filmů a mohli jsme ji vidět na titulních stránkách prestižních magazínů. Přečtěte si kousek jejího života.

Monica Bellucci - povolání

Modelka, herečka.

Monica Bellucci - datum a místo narození

Nejvíce zdrojů uvádí 30.09.1964. Objevují se, ale také zdroje, které tvrdí, že se Monica narodila 30.09.1968. Ona sama to nekomentuje. Místo narození Bellucci je Citta di Castello, Perugia v Itálii. Astrologické znamení Moniky jsou Váhy.

Monica Bellucci - životopis

Monica Bellucci se narodila v Citta di Castello, Perugia v Itálii. Otec vlastnil přepravní společnost. S modelingem začala ve svých 16-ti letech v Liceo classico. Francis Forda Coppoly Moniku (v té době 28 let) obsadil do role jedné z žen slavného upíra ve svém filmu Dracula (1992). Po svém americkém debutu v tomto filmu se Belucci vrátila do Itálie a natočila několik dalších snímků jako Palla di Neve nebo I Mitici. Později za thriller Byt získala francouzskou filmovou cenu César.

Monica Bellucci a první filmový úspěch

Vynecháme-li několik bezvýznamných snímků, tak si  Monica Bellucci opravdu získala diváky až díky snímku Giuseppe Tormanora Malena a francouzskému filmovému hitu The Brotherhood of the Wolf (Bratrstvo vlků).

Monica Bellucci a kariéra

Původně si chtěla vybudovat svojí kariéru jako právnička. Proto začala s modelingem, aby měla peníze a mohla studovat na Univerzitě v Perugii. Život celebrity jí však tak ohromil, že nakonec přestala práva studovat. Svoji kariéru začala v Miláně, kde se během studií nechala přemluvit, aby zkusila dráhu modelky. Poté, co režisér Dino Risi uviděl její fotografii v časopise, získala roli v televizním filmu Vita Coi Figli. Mezi její další filmy patří V podezření, Franck Spadone, Le Plaisi a Mediterranees, The Matrix Reloaded, Matrix Revolutions, The Passion, jehož režie se ujal Mel Gibson.

Monica Bellucci a manželství

Je vdaná za herce Vincenta Cassela (vdala se v roce 1999), se kterým má dceru – Devu, která se narodila 12.09.2004 Během těhotenství se nechala vyfotit pro magazín Vanity Fair, jako protest proti italským zákonům bránícím darování sperma. Se svým manželem se Bellucci objevili v mnoha různých filmech.

Monica Bellucci - jedna z nejkrásnějších celebrit světa

V roce 2003 a 2004 byla vyhlášena magazínem Maxim v rubrice – "zeptejte se mužů", jako jedna ze 100 nejkrásnějších celebrit planety.

Monica Bellucci - jazyky

Belucci mluví plynule francouzsky, anglicky a italsky. Domluví se také španělsky.

Monica Bellucci a dráha modelky

V roce 1988 Belucci podepsala v Miláně smlouvu s agenturou Elite Model Management. Od roku 1989 se již procházela po módních molech v Paříži a New Yorku. Stala se rovněž hvězdou známých značek jako jsou Dolce & Gabbana, Elle, Esquire Magazine, Maxim.

Monica Bellucci a nejznámější filmy

Mezi nejznámější filmy Monici Bellucci patří Drákula, Malena, Podezření, Kleopatra, Asterix a Obelix – Mise Kleopatra, Slzy slunce, Matrix reloaded, Matrix Revolutions, Umučení Krista, Tajní agenti, Kletba bratří Grimmů.

Monica Belluccu a ezoterika

Monica Bellucci si váží všech náboženství. Obdivuje záhadné síly, které vyplňují oceány při odlivu a přílivu, a které spojují přírodu a všechny bytosti.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id8394 (vitejdoma.cz/zabava#9799)


Přidat komentář