Mandy Moore

Když bylo Mandy Moore 19 let, přihlásil ji její kamarád do soutěže Miss, kde se stala miláčkem diváků i poroty a získala jak titul Miss, tak titul Miss sympatie. Diváky ohromila natolik, že dostala neuvěřitelných 70% hlasů.

Něco málo o ní

Datum narození: 10. duben 1984
Místo narození: Nashua, New Hampshire, USA
Znamení: Beran
Povolání: herečka, zpěvačka

Míry jejího těla

Výška: 168 cm
Míry: 73-57-73
Hmotnost: 51 kg
Barva vlasů: blond
Barva očí: hnědá

Ze života

 • Mandy Moore jako modelka

  „Pořádný” život Mandy Moore začal v roce 2001, když ji bylo 16 let. Se svým otcem se vracela z dovolené, tam si ji všiml hledač talentů a ihned Mandy nabídl místo v modelingové agentuře. Mandy ani chvilku neváhala, nabídku vzala a začala jezdit po světě v okruhu New York – Sydney – Tokyo – Milano.

  Když bylo Mandy Moore 19 let, přihlásil ji její kamarád do soutěže Miss, kde se stala miláčkem diváků i poroty a získala jak titul Miss, tak titul Miss sympatie. Diváky ohromila natolik, že dostala neuvěřitelných 70% hlasů a stala se tak první historickou Miss PlanetSlims. Mohli jste ji také vidět na Miss World 2006, kde ale, jak všichni dobře víme, zvítězila naše Taťána Kuchařová.

 • Pěvecká kariéra Mandy Moore

  Mandy se už jako malá rozhodla, že bude zpěvačka. Několikrát dokonce nazpívala národní hymnu na atletických soutěžích, čímž si vysloužila přezdívku: dívka pějící národní hymnu. Ve svých 15-ti letech vydala první sólové album s názvem So real, potom se ale stáhla do ústranní a začala studovat.

  Ke zpěvu se Mandy Moore vrátila po skončení soutěže Miss World a nazpívala píseň Someone like me, ke které natočila i úspěšný klip. Poté nazpívala ještě několik písní a jak sama řekla, v kariéře zpěvačky chce určitě pokračovat.

 • Herečka Mandy Moore

  Možná si Mandy pamatujete z filmu Deník princezny, kde si zahrála namyšlenou slečnu Lanu, kterou pak doplňovala Ana a Fontána. Byla to její filmová premiéra, která se jí určitě vydařila, jelikož poté o Mandy mělo zájem mnoho režiséru…

Filmografie:

2001 – Deník princezny, Dr. Dolittle 2
2002 – Sladkých 17, Dlouhá cesta
2003 – Láskou praštěná
2004 – Černá ovce, Hon na svobodu
2007 – Vdáš se, a basta!

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id8296 (vitejdoma.cz/zabava#7786)


Přidat komentář