Kristanna Loken

Když bychom se zamysleli, kolik známých herců a hereček nebo modelek pochází ze Skandinávie, spíše se dostaneme nejčastěji na švédské území. Kdo ví, proč třeba Norové nemají tolik světových celebrit a lidí proslavených showbyznysem.

Ledová krása

Když bychom se zamysleli, kolik známých herců a hereček nebo modelek pochází ze Skandinávie, spíše se dostaneme nejčastěji na švédské území. Kdo ví, proč třeba Norové nemají tolik světových celebrit a lidí proslavených showbyznysem.

Ale ani Kristanna Loken není zase tou světlou výjimkou, protože se narodila a vyrůstala v USA na ekofarmě svých rodičů, ale produkce biopotravin ji nelákala a pošilhávala po kariéře ve světlech ramp.

Vyjímka křehkých dívek

Kristanna Loken se však vymyká od všech křehkých krásek spojených s modelingem tím, že chtěla být především herečkou a předvádění módy přišlo ruku v ruce s tímto snem. Jedním z důvodů, proč tak toužila po této profesi byl její otec, který ještě předtím než se stal farmářem, psal knihy a věnoval se herectví. Jeho dcera se na tuto kariéru dostala přes menší role v seriálech Star Trek, Pensacola a především Mortal Kombat: Conquest.

Vzpoura proti Terminátorovi

Přes všechny tyto úspěchy by však zůstala v druhé herecké lize, kdyby se ji do cesty nepřivalil Terminátor. O třetím pokračování tohoto akčního filmu s Arnoldem Schwarzeneggerem kolovaly před jeho uvedením do kin různé zvěsti, ale nakonec se Terminátor 3: Vzpoura strojů povedl a s ní vyletěla vzhůru i hvězda Kristanny Loken.

Kristanna se poté objevila v televizní adaptaci Prsten Nibelungů (mimochodem z této legendy čerpal i Tolkien pro svého Pána prstenů) a v další adaptaci tentokrát ale počítačové hry BloodRayne.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id8354 (vitejdoma.cz/zabava#8292)


Přidat komentář