Katie Holmes

S hereckou kariérou to šlo u Katie opravdu snadno a rychle. Roku 1995 se vypravila na setkání Mezinárodní modelingové a talentové asociace v New Yorku, kde do oka padla manažerovi talentů Alovi Onoratovi.

Něco o ní

Úplné jméno: Kate Noelle Holmes
Datum narození: 18.12. 1978
Znamení: Střelec
Místo narození: Toledo v Ohiu, USA
Sourozenci: tři sestry a jeden bratr
Střední škola: Notre Dame Academy
Univerzita: Columbia University, New York

Herecká kariéra

S hereckou kariérou to šlo u Katie opravdu snadno a rychle. Roku 1995 se vypravila na setkání Mezinárodní modelingové a talentové asociace v New Yorku, kde do oka padla manažerovi talentů Alovi Onoratovi. Ten ji pozval na zkoušky k natáčení nového seriálu.

O několik měsíců později Katie vyhrála malou roli ve filmu Ledová bouře a hned poté ji byla nabídnuta role v seriálu Buffy – přemožitelka upírů, kterou však „šprtka” Katie odmítla, aby mohla dostudovat střední školu.

Katie Holmes málem přišla i o roli v seriálu Dawsonův svět, a to zase díky škole. Hrála ve školní hře a svou účast na zkouškách odřekla. Ovšem od doby, kdy Kevin Williamson (autor Dawsonova světa) spatřil zkušební nahrávku Katie, odmítl se smířit s tím, že by roli Joey Potterové hrál někdo jiný, než právě ona.

Katie dostudovala střední školu, začala natáčet Dawsonův svět a ve svých devatenácti si koupila dům v Severní Karolíně. V přestávce mezi sériemi stihla natočit dost filmů (Podezřelé chování, Go, Pomsta, Telefonní budka či Dar) na to, aby neskončila v šuplíku seriálových hvězd (což se ostatně podařilo i hvězdě jako je Eva Longoria).

Když se vdávala

Vztah Katie Holmes a Toma Cruise začal tehdy, když Katie dostala nabídku na roli v Batmanovi. I když tento letní velkofilm měl pro ni znamenat jen posun v její herecké kariéře, nakonec ji změnil celý život. Katie se v Římě potkala s Tomem, pustila k vodě přítele Chrise Klaina, se kterým byla pět let a odstěhovala se na Manhattan.

O pár dní později obletěly celý svět fotky toho nejšťastnějšího páru na světě, i když jim od samého začátku nikdo moc nevěřil. V jedné televizní show dokonce Tom předvedl záchvat, když skákal na gauči a vykřikoval, jak je šťastný.

Hvězdný hollywoodský pár Tom Cruise s Katie Holmes již stihli přivést na svět i potomka - o datu narození holčičky Suri se spekuluje.

  1. června 2006 požádal Tom Cruise svou mladičkou přítelkyni o ruku. Stalo se tak v Paříži na Eiffelově věži, kdy ji recitoval svou vlastnoručně napsanou báseň. 18. listopadu 2006 pak tento nádherný pár uzavřel manželství, a to při západu slunce na italském hradě v městečku Bracciano.

Vše je zakázáno manželem

Herečku Katie Holmes mohou spatřit diváci nahou, ale pouze v Evropě. Sestříhání filmu si vydupal její manžel Tom Cruise. Zcela nahá se Katie ukáže během erotických scén ve filmu Děkujeme, že kouříte, kde hraje novinářku, která skončí v posteli s tabákovým lobbistou, jehož hraje Aaron Eckhart.

Oblíbené nej. .....

Oblíbené filmy: Svatba mého nejlepšího přítele, Když muž miluje ženu
Oblíbené seriály: Pohotovost, Správná pětka
Oblíbení herci: Tom Hanks, Jodie Foster, Meg Ryan
Oblíbený režisér: Woody Allen
Oblíbená kniha: Snow Falling on Cedars
Oblíbené pochoutky: máslový popcorn, saláty, pomfrity
Oblíbená činnost: tanec, běh, čtení, TV, poslech hudby

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id8339 (vitejdoma.cz/zabava#8170)


Přidat komentář